Tomasz Hajto

i

Autor: Andrzej Lange Tomasz Hajto

Tomasz Hajto nie gryzł się w język mówiąc o Lewandowskim. Wyjawił mało znany fakt, dosadna opinia

2022-06-21 9:09

Nie ma dnia, w którym zagraniczne media nie informowałyby o przyszłości Roberta Lewandowskiego. Polak jest o krok od opuszczenia Bayernu Monachium i nie zamierza tego ukrywać. W ostatnich tygodniach wyraźnie sygnalizował, że chce odejść z ekipy mistrza Niemiec. W tej sprawie głos zabrało już wielu ekspertów, teraz o powodach chęci odejścia Lewandowskiego wypowiedział się Tomasz Hajto.

Robert Lewandowski stał się żywą ikoną Bayernu Monachium. Wydawało się, że ta przygoda będzie trwała jeszcze przez parę sezonów i kapitan reprezentacji Polski ponownie przedłuży umowę z bawarskim klubem. Wszystko zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni pod koniec sezonu, gdy stało się jasne, że o nowy kontrakt dla "Lewego" będzie trudno.

Władze Bayernu uginają się przed Lewandowskim?! Doszło do tajnego spotkania z Polakiem i jego agentem

Hajto o sytuacji Lewandowskiego. Nie gryzł się w język

Przede wszystkim ze względu na odmienne zdania w kontekście szczegółów umowy. Ponadto Lewandowski miał mieć pretensje, że Bayern do granic możliwości ociąga się z przedstawieniem nowego kontraktu. W końcu doszło do tego, że napastnik nie zamierzał dłużej czekać na ruch Bawarczyków i ogłosił, że jest zdecydowany na odejście.

Niewiarygodne, jak Artur Szpilka wyglądał przed walką na KSW! "Szpila" pokazał wielki, okrągły brzuch. Złapiecie się za głowy

Rzecz jasna wywołało to ogromne zamieszanie i ruszyła lawina spekulacji, w jakim zespole zagra Lewandowski. Najwięcej wskazuje na FC Barcelona, ale droga do transferu jest jeszcze daleko. W całej sprawie wypowiedział się były reprezentant Polski, Tomasz Hajto. Ekspert wyjawił, co mogło przyczynić się do obecnej sytuacji.

Sonda
Jak oceniasz zachowanie Bayernu w stosunku do Lewandowskiego?

Hajto szczerze o Lewandowskim i Bayernie. Nie miał wątpliwości

- Należało to przedyskutować wewnętrznie. To nie miałoby miejsca w przypadku rządów Rummenigge i Hoenessa. Trzymali wszystko razem. Nic nigdy nie wyszło na jaw. Ani Robert, ani Bayern nie potrzebują teraz tego teatru  - powiedział dosadnie Hajto w rozmowie z portalem Sport1.de. Zdradził również, że Lewandowski z Bayernu chciał odejść już przed minionym sezonem.

- Z Robertem zawsze się spotykaliśmy. Już rok temu chciał zmienić klub. Taki zawodnik jak on ma teraz ostatnią szansę, by poczuć coś nowego w piłce nożnej. Mam nadzieję, że przejdzie do Barcelony - wyjawił Hajto. Były reprezentant Polski podkreśla jednak, że nie wie, jak cała sytuacja się rozwiąże.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze