Jan Tomaszewski, Czesław Michniewicz

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express | Cyfra Sport Jan Tomaszewski, Czesław Michniewicz

Tomaszewski komentuje powołania na Ligę Narodów! Rozmowa LIVE z legendą reprezentacji o Michniewiczu, Lewandowskim i kadrze

2022-05-18 11:43

Już niedługo reprezentacja Polski rozegra pierwsze mecze w ramach Ligi Narodów. Trener Czesław Michniewicz swoje powołania na czerwcowe mecze ogłosi już w połowie maja. Jan Tomaszewski w specjalnej rozmowie na żywo skomentuje wybór polskiego selekcjonera oraz odniesie się do niezwykle głośnych słów Roberta Lewandowskiego o chęci odejścia z Bayernu Monachium. Rozmowa z Janem Tomaszewskim NA ŻYWO w środę, 18 maja, o godzinie 11:30.

Reprezentacja Polski awansowała w marcu na mistrzostwa świata w Katarze, ale to nie oznacza, że do listopada będzie miała „spokój”. Polacy rozegrają aż sześć spotkań w ramach Ligi Narodów, z czego cztery zostaną rozegrane już w czerwcu. Wiele wskazuje na to, że powołania na te mecze rozesłane przez Czesława Michniewicza znów wzbudzą wiele emocji – w marcu były trener m.in. Legii Warszawa zaskoczył kilkoma nieoczywistymi nazwiskami i tak będzie również teraz. A wybory polskiego selekcjonera skomentuje legenda reprezentacji, Jan Tomaszewski.

Kolejny reprezentant Polski latem zmieni klub? Konflikt z trenerem narasta

Jan Tomaszewski o powołaniach Michniewicza i sytuacji Lewandowskiego

W czerwcu Polacy będą żyli nie tylko meczami Ligi Narodów, ale także zbliżającym się okienkiem transferowym, które może być przełomowe dla naszych reprezentantów. O zmianie klubu mówi się w kontekście m.in. Piotra Zielińskiego, Arkadiusza Milika, ale przede wszystkim Roberta Lewandowskiego. Kapitan polskiej kadry zapowiedział, że nie przedłuży kontraktu z Bayernem i chce odejść tego lata. Jak postępowania Lewandowskiego skomentuje Jan Tomaszewski? Przekonacie się już w środę, 18 maja, o godzinie 11:30 – zapraszamy na rozmowę LIVE z legendą polskiej kadry.

Wielka metamorfoza Cezarego Kucharskiego po chorobie. Okropnie wychudł, dużo go to kosztowało. Niesamowite wideo

Jan Tomaszewski: Kulesza gloryfikuje patologię!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze