Arkadiusz Milik, Matty Cash, Piotr Zieliński

i

Autor: Instagram/Arkadiusz Milik Arkadiusz Milik, Matty Cash i Piotr Zieliński świętujący awans na MŚ

Kolejny reprezentant Polski latem zmieni klub? Konflikt z trenerem narasta

2022-05-17 12:33

To może być bardzo gorące letnie okienko transferowe dla polskich piłkarzy. Wielu czołowych reprezentantów Polski może zmienić barwy klubowe. Jednym z nich jest Arkadiusz Milik, którego sytuacja w Olympique Marsylia jest co najmniej niezrozumiała. Polak jest jednym z najskuteczniejszych zawodników, ale ostatnio Jorge Sampaoli niechętnie na niego stawia. Zdaniem francuskich mediów Polak nie rozumie, dlaczego trener OM tak go traktuje.

Arkadiusz Milik w 36 meczach w tym sezonie zanotował 20 goli, co czyni go najlepszym strzelcem Olympique Marsylia – drugi Dimitri Payet zagrał 45 spotkań i zdobył 16 bramek. Mimo to Arkadiusz Milik nie może być pewny miejsca w pierwszym składzie. Ostatnio nawet, gdy drużyna przegrywała z Rennes, Polak nawet nie pojawił się na boisku, choć rozgrzewał się od pierwszej połowy. To tylko nakręca dyskusje o relacjach reprezentanta Polski z Jorge Sampaolim. Zdaniem portalu footmercato.net Arkadiusz Milik nie rozumie postępowania swojego trenera.

Ta opinia Zbigniewa Bońka nie zostawia wątpliwości. Nie poznaje Piotra Zielińskiego, postawił diagnozę

Arkadiusz Milik odejdzie? Kolejne potwierdzenie kiepskich relacji

We Francji nie mają wątpliwości, że relacje Arkadiusza Milika z trenerem Sampaolim nie są takie, jakie być powinny. To wszystko może skłaniać do tezy, że Polak w nadchodzącym okienku transferowym poszuka innego pracodawcy. Mimo że często przytrafiają mu się urazy, to chętnych nie powinno braknąć – mimo wszystkich problemów 27-latek jest przecież najlepszym strzelcem swojego zespołu.

Upadek Paulo Sousy coraz bliżej. Nadchodzi jego koniec, Brazylijczycy nie mają wątpliwości

Zdaniem dziennikarzy, już teraz Polak ma trzy oferty z Włoch, gdzie grał przez wiele lat, a także z Hiszpanii. Problemów ze zgodą na transfer być nie powinno – jeśli trenerem OM pozostawać będzie Sampaoli, w klubie będą chcieli uniknąć napięć między piłkarzem a trenerem w następnym sezonie.

Jan Tomaszewski: Kulesza gloryfikuje patologię!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze