Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Nie chodzi o grę w piłkę

Tuż przed powołaniami Santosa Krychowiak pokazał zaskakujące zdjęcie. Myśli o tym cały czas

2023-03-16 19:24

Jeszcze jakiś czas temu Grzegorz Krychowiak przez wielu kibiców był bardzo krytykowany za styl gry w reprezentacji Polski. Jego notowania wśród fanów nieco się poprawiły po mundialu i sam piłkarz mógł trochę odetchnąć. Tuż przed kolejną ważną chwilą, a więc pierwszymi powołaniami Fernando Santosa na mecze kadry, "Krycha" postanowił jednak mocno zdystansować się od futbolowej otoczki, co wielu mogło po prostu zaskoczyć.

Grzegorz Krychowiak, choć mijają lata, wciąż nie doczekał się godnego następcy w reprezentacji Polski. Choć w ostatnich miesiącach często był krytykowany za swoją postawę na boisku w biało-czerwonych barwach, to niewielu było w stanie wskazać sensownego kandydata na jego pozycję. Dlatego też nie musiał się specjalnie martwić o występy na mundialu w Katarze. Tam "Krycha" spisywał się całkiem nieźle i zamknął usta krytykom. Jednak teraz nadeszło w kadrze nowe rozdanie. Podczas gdy zapewne wielu kolegów Krychowiaka z reprezentacji jak na szpilkach czeka na pierwsze powołania Fernando Santosa, doświadczony pomocnik w dość zaskakujący sposób przekazał myśli za pośrednictwem Instagrama. Zaskakujący, bo choć lada moment dowie się jaka jest jego obecna pozycja w drużynie narodowej, to zdaje się dystansować od futbolu i całej atmosfery napięcia przed pierwszymi istotnymi decyzjami portugalskiego selekcjonera.

Robert Lewandowski nie gryzł się w język! Kapitan reprezentacji wprost o swojej dyspozycji, wymowne słowa

Zaskakujące zdjęcie Krychowiaka

Nie od dziś wiadomo, że jedną z największych życiowych pasji Krychowiaka jest moda. "Krycha" słynie z tego, że zawsze zna obowiązujące trendy i jego garderoba się w nie wpisuje. Od jakiegoś czasu jednak nie skupia się tylko na sobie. Wyraźnie poczuł misję i chce wskazywać kierunki ubioru innym mężczyznom. To zapewne jeden z powodów decyzji o rozpoczęciu biznesu pod marką "Balamonte". Zajmuje się ona projektowaniem i produkcją eleganckiego męskiego ubioru, a produkty mają całkiem dobre opinie wśród kupujących. Właśnie z "Balamonte" związane jest zdjęcie, jakie piłkarz wrzucił niedługo przed powołaniami Santosa.

Namiętne chwile Jakuba Rzeźniczaka z żoną. Wszystko odbyło się na miękkiej kanapie, sami pochwalili się zdjęciami

Grzegorz Krychowiak przed powołaniami

i

Autor: Instagram Grzegorz Krychowiak przed powołaniami

Grzegorz Krychowiak pokazał nową garderobę

Na relacji, którą reprezentant Polski zaprezentował na Instagramie, widać wyraźnie nową marynarkę od jego modowej marki. Elegancki strój z pewnością przypadnie do gustu wielu miłośnikom dobrego ubioru. Niewykluczone nawet, że sam zainteresowany w podobnym uniformie pojawi się na zgrupowaniu drużyny narodowej. O powołanie bowiem może być raczej spokojny.

Najnowsze