Claudia Kowalczyk, seksowna dziewczyna Jakuba Kiwiora

i

Autor: INSTAGRAM Claudia Kowalczyk, seksowna dziewczyna Jakuba Kiwiora

Ukochana Jakuba Kiwiora to prawdziwa seksbomba! Z ciałem wyczynia prawdziwe cuda, gorące zdjęcia i nagrania mówią wszystko

2022-07-07 16:19

Jakub Kiwior (22 l.) zachwycił na ostatnim zgrupowaniu reprezentacji Polski, a zdaniem włoskich mediów utalentowany obrońca Spezii Calcio znalazł się na celowniku wielkiego AC Milan! Sukcesy odnosi też zjawiskowa dziewczyna piłkarza, Claudia Kowalczyk. Niezwykle wygimnastykowana piękność jest specjalistką od... twerku, erotycznego tańca polegającego na potrząsaniu pośladkami. Nie może dziwić, że z ciałem wyczynia prawdziwe cuda. Gorące zdjęcia i nagrania mówią wszystko!

Jakub Kiwior ma za sobą niezwykle udany okres. W barwach Spezii, do której trafił w ostatnim dniu letniego okna transferowego 2021, rozegrał 22 spotkania w Serie A. Początkowo walczył o swoje, ale już w grudniu wskoczył do pierwszego składu i stał się jednym z kluczowych piłkarzy włoskiego klubu. Dobre występy zaowocowały dużym zainteresowaniem. 22-latek trafił do reprezentacji Polski, w której zadebiutował w meczu z Holandią (2:2). W debiucie zachwycił kibiców i ekspertów, a także Czesława Michniewicza. Zgodnie uznano go największym wygranym czerwcowego zgrupowania po kolejnym udanym występie z Belgią (0:1). 1 lipca ruszyło okno transferowe, a Kiwiorem ma się interesować mistrz Włoch - AC Milan! Reprezentant Polski może mówić także o dużym szczęściu w życiu prywatnym, które dzieli ze zjawiskową Claudią Kowalczyk.

Żona Szczęsnego odsłoniła gorące jak słońce ciało. To bikini wiele nie zasłania, wideo rozpala do czerwoności

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?

Ukochana Kiwiora to prawdziwa seksbomba! Z ciałem wyczynia prawdziwe cuda

Seksowna Claudia swoimi tanecznymi popisami chwali się na Instagramie, gdzie jej profil pod pseudonimem "Claudia Redheaded" śledzi ponad 31 tysięcy osób. Największe sukcesy ukochanej Kiwiora to zwycięstwo w turnieju Germany Twerk Competition 2017 oraz półfinał mistrzostw Europy w twerku w 2018 r. Jest też instruktorką tańca. "Lubię różnorodność, uczono mnie zawsze, ze tancerz ma być wszechstronny" - mówi o sobie i apeluje do śledzących jej konto fanów: "Próbuj nowego, nie zamykaj się na schematy, nie bój się błądzić i odnajdywać! Bądź kreatywny!". W galerii poniżej zobaczycie gorące zdjęcia i nagrania 30-letniej tancerki:

Wojciech Szczęsny poniósł drakońską karę! Prawda o jego wybryku wyszła na jaw, musiał zapłacić fortunę

Ukochana Kiwiora - kim jest Claudia Kowalczyk?

Partnerka polskiego piłkarza jest absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka ze specjalizacją dietetyk sportowy. Jej największą życiową pasją jest taniec, więc dzieli z Kiwiorem zamiłowanie do sportu. Jest promotorką i instruktorką twerku, a w tym rodzaju tańca odnosiła też sukcesy w prestiżowych zawodach. Wspólna sportowa pasja zdecydowanie wpływa korzystnie na związek Kowalczyk i Kiwiora, co było widać tuż po czerwcowym zgrupowaniu reprezentacji. 22-letni obrońca przyjechał wówczas do przebywającej w Katowicach ukochanej i razem z nią poszedł na "randkę"... na siłownię. 

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze