Arkadiusz Milik ma niebywały widok z okna

i

Autor: Instagram/ arekmilik Arkadiusz Milik ma niebywały widok z okna

Widoków z okna domu Arkadiusza Milika mogą pozazdrościć miliony. Obrazki jak w raju, co za krajobraz

2021-05-18 17:52

Piłkarze podczas swojej kariery są w stanie zwiedzić wiele wspaniałych miejsc, przede wszystkim dzięki transferom do poszczególnych klubów. Arkadiusz Milik przez wiele lat mieszkał w Neapolu i cieszył się widokami na Zatokę Neapolitańską. Od kilku miesięcy jednak napastnik reprezentacji Polski mieszka w Marsylii, gdzie może pochwalić się jeszcze lepszymi obrazkami z okna swojego domu. Zobaczcie jaki krajobraz wita codziennie rano Arkadiusza Milika.

Arkadiusz Milik po tym, jak przesiedział pierwszą część sezonu na trybunach Napoli, zdecydował się poszukać nowego klubu, aby walczyć o powołanie na zbliżające się Euro 2021. W ten sposób napastnik reprezentacji Polski wylądował w Marsylii, dla której w tym sezonie nagrał już w 14. meczach w tym sezonie. W tym czasie strzelił 8 bramek i zaliczył asystę, a w ostatnim meczu ligowym OM przeciwko Angers, Arkadiusz Milik zdobył swojego pierwszego hattircka na francuskich boiskach. Marsylia, w której obecnie mieszka Milik ma wiele wspólnego z Neapolem, w którym Polak spędził prawie pięć ostatnich lat. Podobnie jak we Włoszech, reprezentant Polski może pochwalić się genialnym widokiem ze swojego okna. Koniecznie zobaczcie jaki krajobraz codziennie rano wita Arkadiusza Milika, gdy ten podchodzi do okna w swoim domu i zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć poniżej! 

Widoków z okna Milikowi mogą zazdrościć miliony 

Podczas swojego pobytu w Neapolu, Arkadiusz Milik niejednokrotnie chwalił się zdjęciami malowniczego krajobrazu oraz widoków na Zatokę Neapolitańską. Po jego przeprowadzce na południe Francji, reprezentant Polski znów pochwalił się tym, jakie widoki ma na co dzień. Prowansja, w której obecnie mieszka Arkadiusz Milik może pochwalić się genialnymi obrazkami i patrząc na zdjęcia Polaka trudno dziwić się, że południe Francji jest tak oblegane przez turystów z całego świata. 

Robert Lewandowski już prześcignął legendę. W tym Polak bije Gerda Muellera

Sonda
Czy przejście Arkadiusza Milika do Olymipque Marsylia to dobra decyzja?
Najnowsze