Robert Lewandowski

i

Autor: Michał Wielgus, PAPARA69 Robert Lewandowski

Wiemy, jak Lewandowski zareagował na porażkę z Węgrami. Na meczu skwaszona mina, a potem... Mamy zdjęcia z wylotu z Warszawy

2021-11-16 16:19

Nie taki miał być finał eliminacji mistrzostw świata w Katarze. Biało-czerwoni przegrali z Węgrami, bo przed spotkaniem zadecydowano, że odpoczną liderzy kadry Robert Lewandowski, Kamil Glik, a za kartki pauzował Grzegorz Krychowiak. Kapitan zespołu krzywił się na ławce, patrząc na poczynania kolegów i widział jak przegrywają z Madziarami. Lewandowski we wtorek wracał do Monachium i... dopiero wtedy było widać, jak przeżył ten wynik. Zobaczcie zdjęcia z wylotu z Warszawy.

Ale wtopa! Robert Lewandowski i Kamil Glik mieli odpocząć w meczu z Węgrami. Wszystkim wydawało się, że rozstawienie w barażach jest niemal pewne, a nawet jeśli nie to uda się wywalczyć chociaż remis, który ograniczyłby liczbę potencjalnych możliwości do wykluczenia nas z grona TOP6 ekip, które zajęły w eliminacjach drugie miejsce. Niestety, stało się najgorsze. Podopieczni Paulo Sousy byli najzwyczajniej w świecie bezradni bez swojego lidera i przegrali 1:2.

NIE PRZEGAP! Jan Tomaszewski aż się zagotował mówiąc o Robercie Lewandowskim! Cierpkie słowa pod adresem kapitana reprezentacji Polski

Polska - Węgry: Lewandowski wraca do Monachium

Już podczas spotkania było widać, jak Robert Lewandowski się krzywi, oglądając występ swoich kolegów. Ani przez chwilę nie było nawet blisko do tego, by wygrać. Nikogo nie powinno to dziwić. Kapitan kadry potrafił się irytować na kolegów nawet podczas gry na boisku. Rozczarowanie było tym większe, że prawdopodobnie z liderem kadry występ wyglądałby po prostu zupełnie inaczej. Niestety, finał całej historii znamy doskonale. 2:1 dla Węgier i wielkie oczekiwanie na wpadki rywali.

Dziś wiemy już na pewno, że rozczarowanie "Lewego" nie było żadną pokazówką. We wtorek kapitan kadry ruszył do Monachium, a jego mina nie zostawia żadnych złudzeń. Poważny wsiadał na lotnisku do prywatnego transportu, którym dojechał do prywatnego odrzutowca.

Zobaczcie sami, w jakim nastroju Robert Lewandowski opuszczał Polskę po meczu z Węgrami.

El. MŚ 2022 - baraże. Jakie zasady?

W barażach o grę w Katarze powalczy dwanaście zespołów - dziesięć ekip, które zajmą drugie miejsca w grupach eliminacji MŚ oraz dwie reprezentacje ze ścieżki Ligi Narodów. Narodowe kadry zostaną podzielone na trzy czterozespołowe grupy, w których rozegrane będą półfinały i finał - w obu przypadkach po jednym meczu. Nie będzie rewanżów! Awans zapewni sobie tylko zwycięzca obu spotkań.

NIE PRZEGAP! Baraże el. MŚ 2022: Co da Polsce rozstawienie? Jakie wyniki, by Polska była rozstawiona w barażach

Sonda
Czy Polska awansuje na MŚ w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze