Sebastian Szymański

i

Autor: Cyfra Sport Sebastian Szymański

Wiemy, za ile Rosjanie mogą oddać reprezentanta Polski! Ujawnili kwotę, góra pieniędzy za Szymańskiego

2022-06-21 12:49

O ile w ostatnich dniach wyjaśniła się przyszłość Macieja Rybusa, co wzbudziło wiele kontrowersji, o tyle wciąż nie wiemy zbyt wiele na temat tego, gdzie w przyszłym sezonie będzie występować Sebastian Szymański. Zawodnik Dynama Moskwa chciałby zmienić klub i wyprowadzić się z Rosji, jednak nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Polak wciąż ma ważny kontrakt w Rosji, a ekipa z Moskwy oczekuje za niego sporo pieniędzy.

Temat reprezentantów Polski, którzy grają w lidze rosyjskiej wzbudza wiele emocji od czasu, kiedy Rosja zdecydowała się zaatakować Ukrainę i wywołać wojnę u naszych wschodnich sąsiadów. Dlatego też pytania o Macieja Rybusa, który zdecydował się jednak pozostać w Moskwie i zamienić Lokomotiw na Spartak doprowadziły do niemałej awantury podczas konferencji prasowej podczas ostatniego zgrupowania Polaków. Wciąż niepewna jest z kolei przyszłość Sebastiana Szymańskiego, który ma ważny kontrakt z Dynamem Moskwa i jego odejście może stanowić spory problem.

NIE PRZEGAP: Aż trudno uwierzyć, jak naprawdę wygląda Lukas Podolski! Gwiazdor Górnika zrzucił koszulkę i... wielu może tylko patrzeć z zazdrością

Rosjanie oczekują góry pieniędzy za Szymańskiego. Ujawnili, za ile mogą oddać reprezentanta Polski

Umowa reprezentanta Polski z moskiewskim klubem obowiązuje do końca czerwca 2026 roku i pomimo tego, że sam Szymański chce odejść i poszukać sobie pracodawcy w innym kraju, władze klubu nie mają zamiaru tak po prostu oddawać piłkarza. Okazuje się, że oczekują za niego sporej gotówki. Piotr Koźmiński z portalu "WP Sportowe Fakty" dowiedział się, jaka kwota byłaby w stanie sprawić, że Dynamo puści reprezentanta Polski.

Kamil Stoch ukrywa to przed Thomasem Thurnbichlerem! Lider polskich skoczków uległ pokusie, ten uśmiech mówi wszystko

Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!

Wielkie pieniądze za Sebastiana Szymańskiego. Wiemy, za ile Rosjanie są skłonni oddać reprezentanta Polski

Okazuje się, że kontrakt trwający jeszcze kilka sezonów może być nie lada przeszkodą w odejściu Sebastiana Szymańskiego z Dynamo Moskwa, bowiem Rosjanie oczekują za niego niemniej, niż 12 mln euro. Reprezentant Polski co prawda jest wyceniany przez portal Transfermarkt.de na kwotę 14 mln euro, jednak można spodziewać się, że dla wielu klubów z najlepszych lig świata - bowiem to właśnie tam celuje Szymański i jego agent, będzie sporym wydatkiem i nie wiadomo na razie, czy znajdzie się chętny na Polaka. Szymański dołączył do Dynama w 2019 roku za 5,5 mln euro.

Władze Bayernu uginają się przed Lewandowskim?! Doszło do tajnego spotkania z Polakiem i jego agentem

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze