Zebrali ogromne pieniądze na Robercie Lewandowskim. Kwota zwala z nóg

2021-09-24 13:23
Robert Lewandowski
Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Pamiątki Roberta Lewandowskiego po latach z pewnością będą warte ogromne pieniądze. Kapitan reprezentacji Polski to jedna z największych gwiazd na świecie i obecnie najlepszy zawodnik globu. Podczas gali Biznes Boxing Polska na koszulce "Lewego" zebrano olbrzymie pieniądze. Za pamiątkę z podpisem Roberta Lewandowskiego wydano fortunę! Wszystko jednak w szczytnym celu.

W Warszawie znów połączyli przyjemne z pożytecznym! Gala boksu białych kołnierzyków Biznes Boxing Polska była nie tylko okazją dla amatorów na sprawdzenie się w ringu. Zebrano też ogromne pieniądze w szczytnym celu. Podczas licytacji sprzedano m.in. koszulkę Roberta Lewandowskiego z autografem! Zwycięzca zapłacił za nią aż 11 tysięcy złotych.

Te słowa Roberta Lewandowskiego o reprezentacji obnażają wszystko. Może się zrobić smutno

Co jeszcze było licytowane? Na aukcję wystawiono m.in. jeszcze rękawice Mike'a Tysona czy spodenki Arkadiusza Wrzoska, w których pokonał legendarnego kickboxera, Badra Hariego. Łącznie z licytacji zebrano 60 tys zł, które przeznaczono na szczytne cele. Łącznie na wszystkich dotychczasowych galach Biznes Boxing Polska zebrano ponad 1,2 miliona złotych na cele charytatywne.

W walce wieczoru gali Biznes Boxing Polska pięściarz i były pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej Mariusz Wach mierzył się z prezesem organizacji mieszanych sztuk walki FEN Pawłem Jóźwiakiem. Sędziowie ogłosili remis, choć oczywiście między linami dominował "Polski Wiking". Ten regularnie punktował swojego przeciwnika. Ale i tak nie wynik był tego dnia najważniejszy.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze