Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Te słowa Roberta Lewandowskiego o reprezentacji obnażają wszystko. Może się zrobić smutno

2021-09-24 10:38

Robert Lewandowski w klubie jest przyzwyczajony do rywalizacji na najwyższych obrotach o wielkie cele. W rozpoczętym niedawno sezonie ponownie będzie rywalizował w barwach swojego Bayernu Monachium o jak najwyższe cele z ponownym zgarnięciem Ligi Mistrzów na czele. Jak natomiast wygląda to w reprezentacji? Zawodnik postanowił zabrać głos w tej kwestii.

Nowy sezon to dla Roberta Lewandowskiego szansa na zgarnięcie kolejnych trofeów. Polski napastnik nie ukrywa, że ma chrapkę na wiele. Zgarnięcie wszystkiego co jest do wygrania na niemieckim podwórku to w zasadzie obowiązek Bayernu Monachium, ale w grę wchodzą także triumfy europejskie. Po tym, jak "Lewy" posmakował triumfu w Champions League 2019/2020, teraz chce ponownie stanąć na szczycie Starego Kontynentu. Konkurencja jest jednak olbrzymia, ale snajper potrafi się pośród niej odnaleźć.

Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta - zobacz ZDJĘCIA

Inaczej oczywiście sprawa ma się w reprezentacji Polski. Potencjał drużyny nie jest tak wysoki, by rywalizować o najwyższe miejsca na istotnych imprezach, a często sam fakt wywalczenia promocji do turnieju jest już powodem do dumy. Jak zapatruje się na to tak utytułowany piłkarz jak Robert Lewandowski? - Jestem dumny skąd pochodzę i dla kogo gram. Reprezentacja Polski to spełnienie marzeń, chciałem reprezentować nasz kraj i staram się z tego co mamy wyciągnąć jak najwięcej, doceniać i nie oczekiwać, że zdobędziemy złote góry - skwitował "Lewy".

Zobacz też: Jerzy Brzęczek zdradził kulisy swojego zwolnienia! Boniek podjął decyzję dużo wcześniej?!

Biorąc pod uwagę gigantyczny poziom, na który w swojej karierze dostał się Robert Lewandowski, z pewnością pod pewnym względem może zrobić się przykro, że zawodnik nie ma szans na odnoszenie sukcesów godnych swoich umiejętności także i w kadrze. Jak jednak widać wyraźnie, sam gracz ma do tego wszystkiego bardzo zdrowe podejście i w żadnym wypadku nie zamierza uważać, że jest to jakakolwiek ujma, z którą przychodzi mierzyć mu się na zgrupowaniach.

Jan Tomaszewski KRYTYKUJE Lewandowskiego. „Zagrał NIEROZWAŻNIE” | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze