Robert Lewandowski

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Złota Piłka TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać galę Złota Piłka 2021 w TV dzisiaj Na jakim programie Złota Piłka Transmisja ONLINE

2021-11-29 19:32

Złota Piłka w TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć gale Złota Piłka Transmisja TV NA ŻYWO Na jakim programie Złota Piłka w TV dzisiaj NA ŻYWO Gala Złota Piłka STREAM ONLINE 29.11. Dziś wreszcie wszystko się wyjaśni! Robert Lewandowski czy Leo Messi? A może jeszcze ktoś inny? W murach paryskiego Theatre du Chatelet odbędzie się gala wręczenia Złotej Piłki. Faworytem bukmacherów jest Argentyńczyk Messi, a przecieki wydają się to potwierdzać. My jednak wierzymy, że to Lewandowski odbierze dzisiaj Złotą Piłkę 2021. Gdzie oglądać galę Złotej Piłki TV Transmisja NA ŻYWO Gala Złota Piłka w TV dzisiaj NA ŻYWO.

  • Gala Złota Piłka 2021 dzisiaj w Paryżu
  • Sprawdź gdzie oglądać galę Złota Piłka w TV dzisiaj NA ŻYWO
  • Zobacz na jakim programie Złota Piłka 2021 Transmisja TV NA ŻYWO

Złota Piłka Transmisja TV dzisiaj Gdzie oglądać galę Złotej Piłki w TV NA ŻYWO dzisiaj

Rok temu Robert Lewandowski był murowanym faworytem do sięgnięcia po tę prestiżową nagrodę, ale plebiscyt został odwołany z powodu pandemii. Zdobywcę tegorocznej Złotej Piłki poznamy dzisiaj podczas gali listopada w Paryżu. Kto wybiera laureta Złotej Piłki? Głosy oddaje 185 jurorów. To dziennikarze i eksperci, po jednym z każdego kraju. Polskę od kilku lat reprezentuje dziennikarz Maciej Iwański z TVP Sport. Finałowa lista liczy w tym roku 30 piłkarzy. Każdy z jurorów wskazał pięciu nominowanych, a piłkarze otrzymali 6, 4, 3, 2 lub 1 punkt. A tak Robert Lewandowski prezentował się tuż przed dzisiejszą galą w Paryżu.

Gdzie oglądać galę Złota Piłka w TV dzisiaj Gala Złota Piłka Transmisja TV NA ŻYWO Na jakim programie

Już dzisiaj dowiemy się, kto zgarnie Złotą Piłkę 2021, nagrodę dla najlepszego piłkarza roku przyznawaną w plebiscycie magazynu "France Football". Najbardziej zasłużył na nią Robert Lewandowski, ale faworytem jest Leo Messi. Gala odbędzie się w murach paryskiego Theatre du Chatelet. Czy dziś Lewandowski napisze najpiękniejszy rozdział w swojej piłkarskiej karierze? – Należy mu się to. Robert bije swoje rekordy i ściga się sam ze sobą – mówi „Super Expressowi” Cezary Kulesza, prezes PZPN. Decyzja należy jednak do 184 dziennikarzy z całego świata (polskim przedstawicielem w jury jest Maciej Iwański z TVP). To oni do 25 października mieli czas, by oddać głosy na najlepszego gracza 2021 r.

Złota Piłka Gdzie oglądać galę NA ŻYWO Złota Piłka Transmisja TV NA ŻYWO

Rok temu gala została odwołana z powodu pandemii. Dwa lata temu Robert Lewandowski zajął 8. miejsce, a najwyżej był w 2015 r., gdy zajął czwarte miejsce. Dziś można być pewny, że jego miejsce jest w czołowej trójce. Lewandowski powtórzy wyczyn Kazimierza Deyny (1974 r.) i Zbigniewa Bońka (1982 r.), ale z pewnością marzy o głównej nagrodzie. Nikt nie ma wątpliwości, że nie będzie powtórki z 2016 r., gdy snajper Bayernu swoje 16. miejsce skwitował krótkim „Le Cabaret”.

Gdzie obejrzeć Złotą Piłkę Transmisja TV NA ŻYWO Na jakim programie Złota Piłka w TV dzisiaj

Prezes PZPN Cezary Kulesza nie ma wątpliwości, że to Robert Lewandowski zasługuje na tę prestiżową nagrodę. – Robert w każdym meczu pokazuje kreatywność, strzela gole. W Kijowie golem z przewrotki pokazał, jak potrafi być efektowny. W Bundeslidze jest królem. Prowadzi w klasyfikacjach. Pokazuje jakość nie w jednym czy w pięciu meczach. To są lata. Mówiliśmy, że Leo Messi jest piłkarzem z innej planety, teraz to Robert jest z innej planety. Należy mu się Złota Piłka. Robert bije swoje rekordy i ściga się sam ze sobą – mówi nam Cezary Kulesza, prezes PZPN. Wszystko może pokrzyżować jednak Leo Messi. Argentyńczyk w tym roku po raz pierwszy w karierze triumfował z kadrą w Copa America. W Barcelonie nie zawodził, ale jesienią zaliczył falstart w PSG. Miewa spore zadyszki, a Lewandowski się nie zatrzymuje. Jak zdecydowali głosujący? Przekonamy się dzisiaj wieczorem.

Złota Piłka w TV dzisiaj Na jakim programie? Gdzie oglądać galę Złota Piłka Transmisja TV NA ŻYWO

Gala "France Football", na której zostanie wręczona Złota Piłka 2021, zaplanowana jest na poniedziałek 29 listopada 2021 roku. Wydarzenie transmitowane będzie od godziny 19:00 na antenie TVP Sport, a od godz. 20:30 na antenie TVP 1. Już teraz zapraszamy na relację live z wydarzenia na sport.se.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze