Martyna Świderska, Karol Świderski

i

Autor: Instagram / swider9 Martyna Świderska, Karol Świderski

Zmasowany atak na Karola Świderskiego. Albańscy fani grożą jego żonie, słowa, po których idzie zwymiotować

2021-10-13 12:07

Nie milkną echa wtorkowego spotkania reprezentacji Polski z Albanią, w którym nasza drużyna pokonała rywala 1:0. Gola na wagę zwycięstwa i trzech punktów zdobył Karol Świderski, jednak teraz musi oni mierzyć się z ogromną wrogością ze strony Albańczyków, która nie skończyła się na rzucaniu butelek z wodą w polskiego napastnika. Teraz wielu z nich wypisuje obrzydliwe rzeczy pod ostatnim postem Świderskiego na Instagramie, atakując jego rodzinę oraz żonę w ohydny sposób.

Zwycięstwem w Tiranie reprezentacja Polski otworzyła sobie autostradę do baraży MŚ 2022. Obecnie Biało-Czerwoni zajmują 2. miejsce w grupie z 17 punktami na koncie, o dwa wyprzedzając Albanię. Jeśli w kolejnym spotkaniu podopieczni Paulo Sousy wygrają z Andorą, a Albania nie pokona Anglii (o co będzie im z pewnością bardzo trudno) już nikt nie odbierze Polakom 2. miejsca w grupie i prawa do gry w barażach. Niestety, spotkanie z Albańczykami nie przebiegało w pokojowej atmosferze. Na boisku trwała ostra walka, oglądaliśmy sporo fauli oraz żółtych kartek. Jeszcze gorzej było jednak na trybunach, gdzie Albańczycy obrażali Polaków, a po golu strzelonym przez Świderskiego w 77. minucie nasi piłkarze zostali obrzuceni butelkami z wodą i innymi niebezpiecznymi przedmiotami. Po tych wydarzeniach sędzia przerwał mecz, który ostatecznie udało się dokończyć. Okazuje się jednak, że Albańczycy wciąż są wściekli na Świderskiego i dają wyraz swojego niezadowolenia w komentarzach w mediach społecznościowych.

Jan Tomaszewski GRZMI po skandalu: Barbarzyńcy! Mam nadzieję, że FIFA ich wykluczy

Zobacz najlepsze memy po meczu Albania - Polska

Obrzydliwe zachowanie Albańczyków – grożą Świderskiemu i jego żonie

Karol Świderski nie ukrywał po meczu, że mógł zachować się inaczej i nie celebrować bramki pod trybuną, gdzie zasiadali zagorzali albańscy fani. To jednak nie może być przyzwoleniem na to, co robili i robią Albańczycy, bowiem oprócz tego, że obrzucili oni Polaków niebezpiecznymi przedmiotami, zaczęli oni także obrażać polskiego piłkarza i jego żonę w mediach społecznościowych. Karol Świderski nie jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie ostatni post udostępnił… 34 tygodnie temu. To właśnie pod tym zdjęciem, na którym polski napastnik pozuje razem z żoną, pojawiło się wiele obraźliwych wpisów i ohydnych gróźb. „Albańczycy będą je*** twoją żonę”, „Je*** twoją rodzinę draniu” – to tylko mała część z tego, co można znaleźć pod postem Karola Świderskiego. Wielu polskich fanów postanowiło wziąć w obronę naszego napastnika, a inni nie pozostają dłużni tym, którzy go ataku i odpowiadają równie obraźliwymi wpisami.

Wydała się cała prawda o Paulo Sousie. Wszystko widać jak na dłoni, szczęki opadną wam do podłogi

Sonda
Czy Polska powinna otrzymać walkower w meczu z Albanią?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze