Sylwia Dekiert z TVP

i

Autor: Instagram Sylwia Dekiert z TVP

Zdjęcie rozpaliło sieć

Piękna Sylwia Dekiert z TVP pokazała nogi w całej okazałości. Rzeźbił je chyba Michał Anioł!

2022-08-17 14:43

Sylwia Dekiert nie przestaje zaskakiwać swoich wiernych fanów. Dziennikarka i prezenterka TVP Sport w okresie letnim postanowiła ubrać się nieco odważniej i całkowicie odsłoniła nogi. Kibice rzadko widzą ją w takim wydaniu. Nie może więc dziwić, że fotka wzbudziła spore emocje w sieci, a na obrazku widać wyraźnie, że Dekiert mocno pracuje nad swoim wyglądem.

Nie po raz pierwszy Sylwia Dekiert wzbudziła spore emocje na Instagramie. Znana dziennikarka i prezenterka TVP regularnie publikuje treści na portalu społecznościowym. Dzięki temu fani mogą poznać ją również ze strony prywatnej. Zasiadająca często w studiu TVP Sport kobieta w ostatnim czasie nie dzieliła się jednak regularnie zdjęciami, na których prezentowała wyrzeźbione ciało. W ostatnich tygodniach skupiała się przede wszystkim na aspektach rodzinnych i bardziej życiowych. Wszystko zmieniło się na Podlasiu. Zrobiło się ciepło i Sylwia Dekiert postanowiła założyć bardzo krótkie spodenki. Dzięki temu wszyscy zobaczyli, jak smukłe nogi ma telewizyjna gwiazda, a niektórych to wręcz zaskoczyło.

Gdy zobaczycie to zdjęcie żony polskiego skoczka, zaniemówicie z wrażenia. Ciało bogini, gorące kadry Agnieszki Kot

Sylwia Dekiert pokazała piękne nogi

Na zdjęciu Sylwia Dekiert w naturalny sposób kuli nogi, które podkreślają wyrzeźbione ciężkimi ćwiczeniami mięśnie. Dzięki temu wszyscy przekonali się, że kobieta żyje nie tylko pracą i ma również czas na to, by zadbać o siebie. Dodatkowego piękna nadaje letnia opalenizna, którą cieszy się jedna z najpopularniejszych dziennikarek w redakcji TVP. W komentarzach fani nie mogli przestać się zachwycać osobą Dekiert.

"Sylwia! Wyglądasz olśniewająco!" - czytamy w jednym z komentarzy. Takich głosów było oczywiście znacznie więcej. "Cześć Sylwia. Jesteś piękną kobietą o wspaniałym uśmiechu. Serdecznie Ciebie pozdrawiam i życzę Tobie cudownej pięknej i miłej niedzieli" - czytamy w kolejnej opinii internauty. "Wyglądasz cudnie" - wtórował następny z komentujących zdjęcie.

Ten dzień w domu Lewandowskich musiał nadejść. Zaczęło się, Anna Lewandowska pokazała wszystko jak na dłoni

Tak bawiła się Sylwia Dekiert na Podlasiu

Na zdjęciu Sylwia Dekiert przyjęła nieco wycofaną pozycję, siedząc na tylnej kanapie samochodu. Dziennikarka TVP skryła się przed... witającymi ją psami. Trójka wesołej gromadki postanowiła powitać ją po przyjeździe. "Który pierwszy się rzuci?" - podpisała zdjęcie na portalu społecznościowym słynąca z poczucia humoru telewizyjna osobowość.

Listen to "50 najbardziej wpływowych kobiet w sporcie! Iga Świątek, czy Anna Lewandowska?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze