Nóż

i

Autor: pixabay.com Nóż

Makabryczna zbrodnia! Odcięli mu głowę i penisa. Środowisko piłkarskie w szoku

2021-11-10 15:59

Czasem wystarczy zbyt dużo alkoholu i głupi pomysł, aby doszło do tragedii. Brazylijski piłkarz Daniel Correa właśnie z takich powodów padł ofiarą wstrząsającej zbrodni. Sportowca brutalnie zamordowano, a jego ciało zostało pozbawione głowy oraz genitaliów. Ta makabra wstrząsnęła całym środowiskiem piłkarskim.

Przed trzema laty w Kurytybie jedna z tamtejszych mieszkanek świętowała swoje 18. urodziny. Impreza trwała najlepsze w jednej z lokalnych dyskotek, a następnie przeniosła się do domu osoby wchodzącej w pełnoletność. Jednym z zaproszonych gości, którzy następnie przenieśli się w kolejne miejsce, aby nadal imprezować, był 24-letni wówczas Daniel Correa. Brazylijczyk był piłkarzem jednego z największych klubów w swojej ojczyźnie, Sao Paulo, ale regularnie trafiał na wypożyczenia do słabszych ekip.

ZOBACZ TEŻ: Piotr Żyła zwrócił uwagę na ważny szczegół przed inauguracją Pucharu Świata. Kluczowa informacja dla polskich skoczków

Correa zapowiadał się swego czasu na obiecującego piłkarza i otrzymywał swoje szanse w najwyższej klasie rozgrywek, ale po odniesieniu poważnej kontuzji kolana starał się odbudować rywalizując na słabszym poziomie. Gdy wybierał się na imprezę z pewnością nie zakładał, że będzie to dla niego ostatnia zabawa w życiu. Tymczasem zawodnik będąc pod wpływem alkoholu postanowił zażartować i zrobił sobie zdjęcia ze śpiącą matką dziewczyny obchodzącej urodziny.

Podczas tej sytuacji nakrył go jednak mąż kobiety. Jak podały służby, wściekł się tak, że wraz z innymi uczestnikami imprezy postanowił wywieźć piłkarza na pewną odległość od domu, a następnie... pozbawił go głowy i genitaliów mordując w brutalny sposób. Ciało odnaleziono kilka godzin po całej sytuacji, a prawdy szukano przez lata, ale ostatecznie udało się do niej dojść. Brutalność, do jakiej doszło przy całej sytuacji, brzmi wręcz przerażająco.

Parzęczewski wraca na ring. Zapowiedź gali Tymex Boxing Night 19
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze