Robert Lewandowski TULI Klarę na tle rajskich widoków. CÓRECZKA TATUSIA! [ZDJĘCIE]

2020-07-12 11:17 MD
Robert, Anna, Klara i Laura Lewandowscy
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Robert, Anna, Klara i Laura Lewandowscy

Po tym, jak Bayern Monachium zakończył z sukcesami zmagania w Bundeslidze i Pucharze Niemiec, piłkarze zespołu dostali trochę wolnego. Robert Lewandowski postanowił zatem zabrać rodzinę i polecieć na Majorkę, aby nieco wypocząć i naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami. Teraz podzielił się kolejnym zdjęciem z tego wypadu - tym razem ze swoją trzyletnią córką Klarą.

Ostatnie tygodnie w życiu Roberta Lewandowskiego były bardzo intensywne. Po tym, jak cały świat futbolu ogarnęła wielotygodniowa przerwa spowodowana wybuchem pandemii koronawirusa, trzeba było rozgrywać wiele meczów na niewielkiej przestrzeni czasowej, aby wyrobić się z doprowadzeniem sezonu 2019/2020 do szybkiego końca. Bayernowi udało się to śpiewająco - w Niemczech obronił zarówno tytuł mistrzowski, jak i ponownie wzniósł krajowy puchar.

Ronaldo ZAGRAŻA Lewandowskiemu! CR7 POŁOŻY ŁAPĘ na upragnionym triumfie Polaka?!

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

I choć zawodnicy Bawarczyków dostali teraz nieco wolnego, aby odzyskać energię, to muszą mieć na uwadze, że już w sierpniu będą walczyli w Lidze Mistrzów. Wielu ekspertów spodziewa się po Bayernie znakomitej postawy mając nadzieję, że przerwa nie wytrąci zespołu z formy.

Tymczasem gracze mistrzów Niemiec, w tym Robert Lewandowski, wypoczywają. Kapitan reprezentacji Polski zabrał rodzinę na słoneczną Majorkę i w akompaniamencie zapierających dech w piersiach widoków jakościowo odpoczywa.

Tak to można wypoczywać! Ukochana Klara na piersi, przepiękne krajobrazy i błogi relaks. Takie chwile Robertowi Lewandowskiemu z pewnością się przydadzą, ponieważ gdy wróci do Monachium i wznowi treningi w Bayernie, to już nie będzie przeproś. Tam zawsze gra się o zwycięstwo!

Najnowsze