RTV EURO AGD partnerem transmisji z Intel Extreme Masters

2021-02-17 19:28
RTV EURO AGD Młociny
Autor: Materiały prasowe

Intel Extreme Masters co roku gromadził w Katowicach dziesiątki tysięcy wielbicieli e-sportu, a dodatkowo miliony śledziły rozgrywki gamingowe w telewizji i online. Tegoroczne wydarzenie w całości zostanie przeniesione do świata wirtualnego, a partnerem transmisji zostało RTV EURO AGD.

Fani e-sportu co roku niecierpliwie czekają na Intel Extreme Masters, który od 2013 r. odbywał się w katowickim Spodku. Ze względu na obecną sytuację, organizatorzy zdecydowali, że IEM Katowice 2021 będzie miał wyłącznie formułę online.

Intel Extreme Masters to święto e-sportu, na którym pojawiamy się cyklicznie. W 2019 r. na miejscu w Spodku uruchomiliśmy sklep ze specjalną ofertą dla gamerów. Tegoroczne wydarzenie będzie w całości wirtualne, więc jesteśmy partnerem transmisji z rozgrywek – powiedział Kamil Szczęsny, Kierownik Działu Handlowego, RTV EURO AGD. – A dodatkowo na czas trwania turnieju przygotowaliśmy promocje dla graczy, dostępne w naszym sklepie internetowym i w placówkach stacjonarnych. W atrakcyjnych cenach będziemy oferować akcesoria, także z limitowanych edycji, oraz komputery gamingowe. 

RTV EURO AGD od wielu lat rozwija szerokie i różnorodne portfolio produktów dla graczy. Dotyczy to nie tylko sprzętu elektronicznego, w tym m.in. laptopów i komputerów stacjonarnych, dedykowanych urządzeń peryferyjnych (np. myszek, klawiatur, słuchawek), ale również foteli czy biurek gamingowych.

Gaming staje się coraz popularniejszy w naszym kraju. Według przeprowadzonego przez nas badania, blisko 60% osób deklaruje, że gra regularnie lub okazjonalnie. A jedynie 14% respondentów nie ma żadnego kontaktu z gamingiem. W ostatnim roku cyfrowa rozrywka była jedną z nielicznych dostępnych bez ograniczeń, więc zainteresowanie nią jeszcze wzrosło – dodaje Kamil Szczęsny, Kierownik Działu Handlowego, RTV EURO AGD. – Śledzimy na bieżąco nowości produktowe pojawiające się na tym rynku, rozwijamy dostępną u nas ofertę, także o ekskluzywne, limitowane serie, aby gracze mogli w naszym sklepie znaleźć najciekawsze rozwiązania, które pozwolą im na rozwijanie swojej pasji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze