TŁUKLI się bez opamiętania w Łodzi! Łamały się szczęki, krew lała się strumieniami. Sprawiedliwość ich w końcu DOPADŁA

2021-03-05 12:51 bol PAP
Łódź Bałuty
Autor: Cezary Pecold Łódź Bałuty

Nie ma drugich tak nienawidzących się kibiców w Polsce! Fani z Łodzi to prawdziwi wrogowie, którzy nie potrafią przejść obok siebie obojętnie. Niechęć często przenosi się ze stadionów także na ulice, a jej wyrażanie przybiera nie tylko formę napisów na ścianach. Kibole regularnie biją się między sobą. Kilku z nich dopadła sprawiedliwość. Trzech trafiło w ręce policji, do prokuratury sami zgłosili się kolejni dwaj.

Łódzka policja zatrzymała trzech mężczyzn w wieku 20, 28 i 30 lat, którzy brali udział w tzw. ustawkach w mieście. Dodatkowo do Prokuratury Okręgowej w Łodzi stawili się w tej sprawie kolejni dwaj mężczyźni w wieku 27 i 32 lata. Poinformował o tym w piątek PAP Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Przypomniał, że w lipcu i sierpniu 2018 roku na łódzkich Bałutach doszło do dwóch bójek pseudokibiców łódzkich drużyn. Jak mówi, policjanci specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości pseudokibiców z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, analizowali zgromadzony materiał dowodowy, przesłuchiwali świadków i stopniowo ustalali osoby biorące czynny udział w tych zdarzeniach. Ich praca spowodowała zatrzymanie sprawców.

Niemiecka gazeta UJAWNIA, jak Lewandowski miał UNIKAĆ płacenia podatków! Piszą o „magicznych sztuczkach”

Paulo Sousa może zarobić FORTUNĘ na reklamach. Brzęczek? Zzielenieje ze złości! | Futbologia

W czwartek, 25 lutego policjanci - mając postanowienia wydane przez Prokuraturę Okręgową w Łodzi - wkroczyli do trzech mieszkań w dzielnicy Łódź-Górna, gdzie zatrzymali mężczyzn w wieku 20, 28 i 30 lat. Podczas przeszukania mieszkania jednego z nich zabezpieczony został gram marihuany.

Dzień później do Prokuratury Okręgowej w Łodzi stawił się 32-latek, który również brał udział w bójce. W miniony wtorek w prokuraturze pojawił się jeszcze jeden uczestnik zdarzenia - 27-latek.

Jak informuje Fiedukowicz wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty udziału w bójce, za co grozić im może do trzech lat więzienia. 28- i 32-latek odpowiedzą także za posiadanie narkotyków. Część z zatrzymanych mężczyzn była w przeszłości notowana za inne przestępstwa. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd.

Grzegorz Krychowiak ZDRADZIŁ przepis na to, jak UWIEŚĆ kobietę. Niezawodny SPOSÓB, wszystko jest na ZDJĘCIACH

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze