Grzegorz Krychowiak ZDRADZIŁ przepis na to, jak UWIEŚĆ kobietę. Niezawodny SPOSÓB, wszystko jest na ZDJĘCIACH

2021-03-05 11:33 pff
Grzegorz Krychowiak i Celia wyskoczyli na Karaiby
Autor: Instagram Grzegorz Krychowiak i Celia wyskoczyli na Karaiby

Grzegorz Krychowiak niewątpliwie jest jednym z najprzystojniejszych polskich piłkarzy. Choć od lat pomocnik reprezentacji Polski i rosyjskiego Lokomotiwu Moskwa jest w szczęśliwym związku z Celią Jaunat, to postanowił pomóc męskiej części swoich fanów. Krychowiak wyjawił jeden przepis na to, żeby… uwieść kobietę. Dołączył do tego zdjęcie i opis, które mówią wszystko.

Grzegorz Krychowiak znany jest z tego, że bardzo dba o swój wygląd. Od dawna widzimy go w mediach społecznościowych, ale także przed zgrupowaniami kadry, w gustownych paltach, szaliczkach, sweterkach i z drogimi torebkami. Zawsze wymuskany jak milion dolarów Krychowiak jest ideałem dla kobiet, ale też wzorem dla mężczyzn. Prowadzi firmę Balamonte, która szyje ekskluzywne garnitury. - Uważam, że detale są najważniejsze. Tak jak w piłce i we wszystkim w życiu. Jeżeli coś mi nie odpowiada, albo uważam, że coś można by zmienić, to staram się mówić. Oczywiście, najważniejsze, żeby klient czuł się w tym dobrze. Jestem osobą, która stara się pokazywać, jak można połączyć kroje, kolory, tkaniny – powiedział niedawno „Super Expressowi” Krychowiak.

Grzegorz Krychowiak dla "Super Expressu": Moja żona może być wzorem dla Polek | Futbologia

Pomocnik reprezentacji Polski twierdzi, że dobrze skrojony garnitur może zdziałać cuda. Nawet pomóc… uwieść kobietę. Krychowiak napisał o tym ostatnio w swoich mediach społecznościowych.

„Ten garnitur ułatwi ci: uwieść kobietę, dostać kredyt w banku, dostać podwyżkę w pracy, być lepiej ubrany niż pan młody na weselu. Ale tylko pod jednym warunkiem...krawat musi być dobrze zwiazany” - napisał Krychowiak, który cieszy się, kiedy klientom podoba się jego wizja mody. - Od czasu do czasu dostaję z salonów zdjęcia klientów, którzy wybrali moją kreację i sprawia mi to ogromną radość. To, że klienci stawiają na to, co im zaproponowałem, a przede wszystkim fakt, że mi zaufali – mówił kilka miesięcy temu „Super Expressowi”.

Kolejny Polak w Bayernie?! Szokujące doniesienia niemieckich mediów, to byłby prawdziwy HIT

Grzegorz Krychowiak: Celia może być wzorem dla Polek. Futbologia Przemka Ofiary
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze