Siatkówka, siatkarze, kalendarz 2023, Berlin Recycling Volleys

i

Autor: Berlin Recycling Volleys Siatkarze Berlin Volleys zapozowali do kalendarza na 2023 rok

Sportowcy w roli modeli

Siatkarze rozebrali się do kalendarza na 2023 rok. Fotografował ich… kolega z parkietu

2022-11-29 14:00

Zwykle na takich zdjęciach oglądamy delikatnie roznegliżowane, efektowne sportsmenki prezentujące wytrenowane ciała. Rzadziej w dorocznych kalendarzach pojawiają się panowie. Działacze uczestnika siatkarskiej Ligi Mistrzów, niemieckiego Berlin Recycling Volleys, postanowili to zmienić. Cały zespół siatkarzy udał się na sesję fotograficzną.

Berlin Volleys to mistrz Niemiec w siatkówce mężczyzn, zespół, który występuje w grupie B Ligi Mistrzów, a jednym z jego rywali jest Aluron Zawiercie. Do pierwszego starcia tych ekip w fazie grupowej dojdzie w środę 30.11 o 18.00 w Dąbrowie Górniczej. Berliński klub po raz drugi zorganizował nietypowy plener fotograficzny i zatrudnił siatkarzy w roli modeli. I ponownie zdjęcia wykonał kolegom Benjamin Patch, były reprezentant USA w siatkówce, brązowy medalista MŚ 2018, a do ubiegłego sezonu zawodnik Berlin Volleys. Amerykanin ma inklinacje w kierunku zajęć artystycznych, chętnie zajmuje się fotografią.

Siatkarskie ME 2023. Oto potęgi, na które możemy trafić w kluczowej fazie turnieju

– W tym roku podszedłem do projektu zupełnie inaczej, może dlatego, że było więcej czasu na zaplanowanie lokalizacji, ubioru i otoczenia – skomentował Patch swoje wrażenia z sesji fotograficznej. – Czułem, że jest okazja do opowiedzenia osobistej historii. W tym roku kalendarz i album fotograficzny to zapis emocji, uczuć, których doświadczyłem, których doświadczyli gracze i myślę, że wiele osób się z nimi utożsami. Wiedziałem, że niektórzy będą czuć się komfortowo, a inni, być może ci, którzy nie grali ze mną, zawahają się się przed otwarciem na ten projekt. Te zdjęcia świadczą o bliskości wynikającej z przynależności do zespołu – powiedział amerykański siatkarz.

Wielkie roszady w polskiej lidze! Trener warszawskiego klubu stracił posadę

Kalendarz w formacie A3 kosztuje 35 euro, z kolei równolegle wydany 52-stronicowy album fotograficzny z większą liczbą fotografii w twardej okładce to wydatek 45 euro. Sprzedaż obu wydawnictw ma cel charytatywny. Wpływy zostaną przekazane berlińskiej organizacji, która wspomaga bezdomnych i osoby w potrzebie.

Tomasz Fornal to najpopularniejszy polski siatkarz w internecie
Najnowsze