Jak dwie krople wody?

Mamy zdjęcia syna Andrzeja Gołoty! Tak wygląda potomek legendarnego "Andrew". Czy jest podobny do ojca?

2023-01-14 8:24

Andrzej Gołota to prawdziwa legenda polskiego sportu. Na walki "Andrew" wstawały miliony Polaków, którzy czekali na wielkie triumfy za oceanem. Choć nigdy nie został mistrzem świata, to do dziś noszony jest na rękach. To był prawdziwy fenomen! Andrzej Gołota przekazał swoje geny do ciężkiej pracy i uporu dzieciom. Mamy zdjęcia, jak wygląda syn "Andrew". Czy jest podobny do ojca?

52 pojedynki - tyle walk w zawodowej karierze stoczył Andrzej Gołota. Popularny "Andrew", jak przedstawiano go w USA, kilkukrotnie stawał do walki o mistrzostwo świata. Ostatecznie jednak nigdy nie udało mu się zdobyć jednego z najważniejszych pasów na świecie. Gołota definitywnie zakończył karierę i pożegnał się z boksem w 2013 roku po pojedynku z Przemysławem Saletą. Wcześniej bił się z najlepszymi rywalami na świecie - Chris Byrd, Mike Tyson, Riddick Bowe, Lennox Lewis i inni. Każdy z czołówki znalazł się w rekordzie Gołoty.

Śmieszna oferta dla Masternaka za walkę o pas mistrza świata! Jak zobaczycie kwotę, to złapiecie się za głowę

Tak wygląda syn Andrzeja Gołoty. Mamy zdjęcia! Podobny?

Od lat Andrzeja Gołotę wspiera jego żona, pani Mariola. Para wzięła ślub w 1990 roku, a "Andrew" postanowił się jej oświadczyć podczas pewnej sylwestrowej nocy. Para ma dwójkę dzieci - Alexandrę i Andrzeja. Drugie z dzieci urodziło się w 1997 roku. Choć Andrzej Gołota nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych, to jego ukochana publikowała kilka fotografii dzieci.

Jak wygląda Andrzej Gołota junior? Na zdjęciach, które pojawiły się w mediach społecznościowych fani dopatrują się podobieństwa do młodego taty. Andrzej Gołota junior wyróżnia się zarostem na twarzy. Trudno jednak nie zauważyć chociażby podobnych rys twarzy. Były pięściarz nie miałby szans na wyparcie się potomka. Są jak dwie krople wody!

Marcin Wrzosek stanowczo o "liściu" Denisa Załęckiego na Piotrze Szelidze. Porównał go do Maradony

Zobacz zdjęcia Andrzeja Gołoty juniora w galerii poniżej. Tak wygląda potomek legendarnego pięściarza

Andrzej Gołota - żona, rodzina

Andrzej Gołota to legendarny polski pięściarz, który po zakończeniu kariery pozostał w Stanach Zjednoczonych. Mieszka tam razem z ukochaną żoną Mariolą, z którą pozostaje w związku małżeńskim ponad 30 lat! Mają dwójkę dzieci - Alexandrę i Andrzeja juniora.

Andrzej Gołota w trakcie zawodowej kariery stoczył 52 walki. Wygrał 41 z nich, 33 przed czasem. Do historii przeszło jego starcie z Mikem Tysonem, którą przegrał bardzo szybko. Niestety, "Andrew" nigdy nie został mistrzem świata jednej z najważniejszych pięściarskich federacji.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze