Anna Monroe i willa Mayweathera

i

Autor: fot. Instagram Anna Monroe i willa Mayweathera

Mayweather poprosił piękną ukochaną, by wyprowadziła się z jego willi! Wszystko przez...

2021-05-05 22:24

Floyd Mayweather Junior to legenda boksu. Wygrał wszystkie 50 pojedynków, ale ciągle na stałe nie może rozstać się ze sportem. 6 czerwca ponownie zobaczymy go między linami, ale tym razem jego rywalem będzie znany... YouTuber Logan Paul. Choć rywal teoretycznie nie ma prawa mu zagrozić, to "Money" na poważnie podchodzi do tego starcia. Na tyle poważnie, że poprosił swoją piękną ukochaną o opuszczenie jego willi na czas przygotowań.

Były mistrz świata w pięciu kategoriach wagowych zmierzy się z Loganem Paulem na stadionie Hard Rock w Miami na Florydzie. Jeszcze w 2020 roku Mayweather Jr. ogłosił, że do jego pojedynku dojdzie 20 lutego. Datę zmieniono jednak z powodu pandemii koronawirusa.

44-letni Mayweather, legitymujący się rekordem 50-0 (27 KO), ostatni profesjonalny pojedynek stoczył w sierpniu 2017 roku, pokonując przez techniczny nokaut mistrza mieszanych sztuk walki Conora McGregora. Irlandczyk debiutował w boksie. Z kolei kilkanaście miesięcy później w pokazowej walce Amerykanin szybko wygrał z Japończykiem Tenshinem Nasukawą, rywalizującym na co dzień m.in. w kickboxingu.

Kolejny rywal Mayweathera – 26-letni Logan Paul ma na koncie jedną, przegraną walkę bokserską z innym youtuberem. Każdy będzie miał indywidualny limit wagowy - Mayweather 72,5 kg, a z kolei Paul 86,1 kg.

Walki MMA w kosmosie?! To nie żart. Ten projekt startuje już niebawem

Amerykanin poważnie podchodzi do tego starcia i by w pełni skupić się na przygotowaniach, poprosił ukochaną Annę Monroe o wyprowadzenie się z jego willi w Las Vegas. 29-letnie Monroe jest tancerką jednego z nocnych klubów pięściarza. Parą oficjalnie zostali na początku tego roku.

- Niektórzy z przyjaciół Floyda uważają, że to dziwny ruch, bo przecież jego posiadłość w Las Vegas liczy 11 sypialni, ale mimo wszystko chce być teraz sam, by skupić się tylko na walce - cytuje "The Sun" osobę z bliskiego otoczenia Mayweathera.

Balboa gotowy na krwawą zadymę! Kto wygra Gromdę 5?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze