Artur Waluś Walczak

i

Autor: Instagram / Artur Walczak Artur "Waluś" Walczak

Nowe informacje o sprawie Artura "Walusia" Walczaka. Punchdown opublikuje raport medyczny

2021-10-25 14:20

Wszyscy czekają na dobre wieści w sprawie Artura "Walusia" Walczaka (46 l.), który po nokaucie na gali Punchdown 5 we Wrocławiu toczy najważniejszy pojedynek w życiu - ten o zdrowie. Były strongman przeszedł poważną operację. Są przy nim jego bliscy, a zawodnicy i organizatorzy życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. W poniedziałek pojawią się także ważne informacje, takie jak raport medyczny czy komunikat o opiece nad Walczakiem.

Artur "Waluś" Walczak wciąż walczy o zdrowie! Fani sportowca czekają na dobre informacje w sprawie stanu, w jakim znajduje się zawodnik. - Jesteśmy w stałym kontakcie z jego bliskimi. Trzymamy bardzo mocno kciuki za to, żeby szybko powrócił do pełni zdrowia - napisali szefowie organizacji. - Waluś twardzielu, wracaj do zdrowia. Wierzę, że będzie dobrze, jesteś mega twardym facetem i wiem, że dasz radę. Nieraz w życiu toczyłeś trudne boje i dawałeś radę, wygrywałeś! Tym razem też tak musi być. Wszyscy wierzymy w ciebie! - dodał mistrz Punchdown 5, Dawid "Zaleś" Zalewski.

Punchdown opublikuje raport medyczny

Walczak miał odzyskać świadomość dość szybko po nokaucie i być przytomnym przez pewien czas, ale nagle jego stan się pogorszył. Karetką odwieziono go do szpitala, gdzie przeszedł poważną operację. Według informacji, które przekazywano do tej pory, jest w śpiączce farmakologicznej. Wcześniej miało dojść do wylewu.

Gwiazda TOTALbet Punchdown 5 w szpitalu! Niepokojące informacje przekazał szef organizacji | KOLOSEUM

Organizacja Punchdown ma w poniedziałek opublikować raport medyczny, w którym ujawnione będzie wiele ważnych informacji dotyczących akcji ratunkowej. Te mają dotyczyć m.in. obecności karetki, liczby ratowników medycznych czy działań podjętych w celu ratowania zdrowia zawodnika. Raport ma pojawić się w sieci późnym popołudniem. Nie wiemy jednak, czy poznamy więcej informacji na temat jego stanu zdrowia.

ZALEŚ CIĘŻKO NOKAUTUJE RYWALI I ZOSTAJE MISTRZEM PUNCHDOWN
Sonda
Czy będziesz oglądał galę TOTALbet Punchdown 6?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze