Nowe informacje o sprawie Artura "Walusia" Walczaka. Punchdown opublikuje raport medyczny

2021-10-25 14:20
Artur Waluś Walczak
Autor: Instagram / Artur Walczak Artur "Waluś" Walczak

Wszyscy czekają na dobre wieści w sprawie Artura "Walusia" Walczaka (46 l.), który po nokaucie na gali Punchdown 5 we Wrocławiu toczy najważniejszy pojedynek w życiu - ten o zdrowie. Były strongman przeszedł poważną operację. Są przy nim jego bliscy, a zawodnicy i organizatorzy życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. W poniedziałek pojawią się także ważne informacje, takie jak raport medyczny czy komunikat o opiece nad Walczakiem.

Artur "Waluś" Walczak wciąż walczy o zdrowie! Fani sportowca czekają na dobre informacje w sprawie stanu, w jakim znajduje się zawodnik. - Jesteśmy w stałym kontakcie z jego bliskimi. Trzymamy bardzo mocno kciuki za to, żeby szybko powrócił do pełni zdrowia - napisali szefowie organizacji. - Waluś twardzielu, wracaj do zdrowia. Wierzę, że będzie dobrze, jesteś mega twardym facetem i wiem, że dasz radę. Nieraz w życiu toczyłeś trudne boje i dawałeś radę, wygrywałeś! Tym razem też tak musi być. Wszyscy wierzymy w ciebie! - dodał mistrz Punchdown 5, Dawid "Zaleś" Zalewski.

Punchdown opublikuje raport medyczny

Walczak miał odzyskać świadomość dość szybko po nokaucie i być przytomnym przez pewien czas, ale nagle jego stan się pogorszył. Karetką odwieziono go do szpitala, gdzie przeszedł poważną operację. Według informacji, które przekazywano do tej pory, jest w śpiączce farmakologicznej. Wcześniej miało dojść do wylewu.

Gwiazda TOTALbet Punchdown 5 w szpitalu! Niepokojące informacje przekazał szef organizacji | KOLOSEUM

Organizacja Punchdown ma w poniedziałek opublikować raport medyczny, w którym ujawnione będzie wiele ważnych informacji dotyczących akcji ratunkowej. Te mają dotyczyć m.in. obecności karetki, liczby ratowników medycznych czy działań podjętych w celu ratowania zdrowia zawodnika. Raport ma pojawić się w sieci późnym popołudniem. Nie wiemy jednak, czy poznamy więcej informacji na temat jego stanu zdrowia.

ZALEŚ CIĘŻKO NOKAUTUJE RYWALI I ZOSTAJE MISTRZEM PUNCHDOWN
Sonda
Czy będziesz oglądał galę TOTALbet Punchdown 6?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze