Anthony Joshua - Ołeksandr Usyk 2

i

Autor: Picture By Mark Robinson Matchroom Boxing Anthony Joshua - Ołeksandr Usyk 2

Vlog Andrzeja Kostyry

Przemysław Saleta nie ma wątpliwości przed Joshua - Usyk 2! Mówi wprost o darze od Boga

2022-08-18 17:24

To jest pięściarska walka roku! Rewanż Joshua - Usyk 2 elektryzuje cały bokserski świat. Wszyscy zniecierpliwieni przebierają nogami na to znakomite starcie. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą, pojedynek dość dokładnie analizował Przemysław Saleta. Były pięściarz i kickbokser nie miał wątpliwości, kto będzie górą.

Joshua - Usyk 2 to największe pięściarskie wydarzenie tego roku. W ringu pojawią się wybitni sportowcy, którzy w Arabii Saudyjskiej stoczą arcyinteresujące starcie. Tym razem większość ekspertów stawia na Ołeksandra Usyka. Ukraiński pięściarz jeszcze niedawno walczył na froncie, a dziś ma dać dużo radości swoim rodakom, którzy mierzą się z rosyjską inwazją. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą, starcie analizował Przemysław Saleta. Jego zdaniem Ukrainiec ma... dar od Boga.

Usyk - Joshua 2: Kiedy walka Usyk - Joshua 2?

Joshua - Usyk 2: Saleta i Kostyra analizują walkę!

Przemysław Saleta nie ukrywa, że jego zdaniem coś złego dzieje się z Anthonym Joshuą, a ostatnie wygrane nie były zbyt przekonywujące.

- Już wtedy przeczucie mówiło mi Usyk. Uważam, że z Joshuą coś złego się dzieje i w pewnym momencie postawił za bardzo na przygotowanie fizyczne zamiast boksu. Dwie wygrane walki - z Ruizem i Pulewem - były dobre taktyczne, bezpieczne, z wykorzystaniem warunków fizycznych, ale zadawał tylko lewy-prawy-lewy sierpowy. To był prosty boks - mówił we vlogu Andrzeja Kostyry.

Oglądaj całą rozmowę w materiale wideo na Sport.se.pl i kanale KOstyra SE na YouTube!

Saleta: Ołeksandr Usyk ma dar od Boga

Pięściarz twierdzi, że większość atutów będzie stała po stronie ukraińskiego pięściarza. Joshua w tym pojedynku nie będzie miał ich zbyt wiele.

- Usyk ma dar od Boga. Dużo widzi, szybciej reaguje na to, co się dzieje w ringu. Boksuje na błędach rywala. W rewanżu większość walorów jest po jego stronie. Joshua jest większy, silniejszy i... tyle - kończy.

Tak mieszka Robert Burneika! Dom "Hardkorowego Koksa" robi piorunujące wrażenie. Niewielu pogardziłoby takim mieszkaniem

Sonda
Kto wygra walkę Usyk - Joshua 2?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze