Szczegóły kolejnej gali Knockout Promotions. Sulęcki wraca na ring! Na walkę czekał ponad 15 miesięcy

2021-12-02 15:32
Maciej Sulęcki
Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Maciej Sulęcki wróci na ring po ponad 15 miesiącach przerwy

Po raz ostatni między linami zaprezentował się w sierpniu zeszłego roku. Maciej Sulęcki, bo to o nim mowa, pokonał wtedy w Suwałkach Saszę Jengojana. Po ponad 15 miesiącach przerwy były pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej ponownie wyjdzie do ringu. Zobaczymy go w akcji 17 grudnia na gali KnockOut Boxing Night Extra.

Sulęcki przez taką dużą nieaktywność wypadł z rankingu portalu boxrec.com, a w rankingu WBC utrzymał się na 6. miejscu tylko dzięki wizycie jego promotora Andrzeja Wasilewskiego na ostatnim kongresie tej federacji w Meksyku.

Szeremeta szczerze po ostatniej walce: Duma boli najbardziej! Zawaliłem zbijanie wagi! [TYLKO U NAS]

Kilka tygodni temu pojawiła się opcja walki z Brytyjczykiem Dannym Dignumem na wyjeździe, ale ostatecznie do tego starcia nie doszło. W efekcie Sulęckiego zobaczymy za nieco ponad dwa tygodnie na gali KnockOut Boxing Night Extra w Wyszkowie.

W walce wieczoru tej imprezy boksować będzie jednak pupil tamtejszych kibiców, Mateusz Tryc. W ringu zobaczymy jeszcze także m.in. Adama Balskiego oraz Rafała Wołczeckiego.

Kolejne wielkie wyzwanie przed Wachem. "Chcę mu napsuć jak najwięcej krwi" [TYLKO U NAS]

Początkowo gala zaplanowana na 17 grudnia miała się odbyć w Wałczu, a w walce wieczoru miał wystąpić były mistrz świata, Krzysztof Głowacki. "Główka" doznał jednak kontuzji palca lewej ręki i przez kilka najbliższych tygodni może zapomnieć o trenowaniu.

Sonda
Czy Maciej Sulęcki będzie jeszcze walczył o tytuł mistrza świata?
Andrzej Wasilewski o konwencji WBC w Meksyku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze