Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka

Tak wyglądała twarz Artura Szpilki na nokaucie! To pierwsze takie zdjęcie

2021-05-31 12:30

Artur Szpilka w niedzielny wieczór doznał ogromnej porażki, ulegając Łukaszowi Różańskiego podczas gali w Rzeszowie już w pierwszej rundzie. Przez nieco ponad dwie minuty pojedynku "Szpila" zdążył przyjąć kilka mocnych ciosów. W efekcie padł na deski i musiał uznać wyższość rywala. Jak wyglądał po całym wydarzeniu? Zdjęcie z ukochanym szybko opublikowała narzeczona pięściarza, Kamila Wybrańczyk.

Walka Łukasza Różańskiego z Arturem Szpilką od dawna wzbudzała gigantyczne emocje. Obaj pięściarze mieli o co walczyć. Tylko zwycięstwo pozwalało im realnie myśleć o kolejnych pięściarskich pojedynkach na wysokim poziomie. To, co ujrzeliśmy w niedzielny wieczór w Rzeszowie, w fatalnej sytuacji stawia "Szpilę". Pięściarz z Wieliczki nawiązał realną walkę ze swoim rywalem tylko na samym początku. Potem otrzymał kilka mocnych ciosów, aż w końcu jeden z nich okazał się nokautującym uderzeniem.

Brutalne słowa Łukasza Różańskiego o Arturze Szpilce po nokaucie! To mówi wszystko

Choć Artur Szpilka nie stracił przytomności, nie pojawiła się też krew, to jego sympatycy zdecydowanie mogli obawiać się o stan zdrowia pięściarza z Wieliczki. Wątpliwości szybko postanowiła rozwiać jednak narzeczona sportowca, Kamila Wybrańczyk. Zapewniła za pomocą Instagrama, że "Szpila" jest zdrowy i nic mu nie dolega. Zamieściła także wspólne zdjęcie z ukochanym, na którym z bliska widać twarz sportowca niedługo po otrzymaniu nokautującego uderzenia od Łukasza Różańskiego.

Twarz Szpilki po nokaucie

i

Autor: Instagram / Kamila Wybrańczyk Twarz Szpilki po nokaucie

Teraz przed Arturem Szpilką bez cienia wątpliwości kilka trudniejszych chwil. Musi spokojnie przeanalizować przyczyny swojej szybkiej porażki z Łukaszem Różańskim, a ponadto zachować świadomość, że trudno mu będzie o kolejną ciekawą walkę w boksie zawodowym. Pięściarz póki co nie odniósł się jeszcze do wydarzeń z rzeszowskiego ringu.

RÓŻAŃSKI CIĘŻKO NOKAUTUJE SZPILKĘ
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze