Witalij Kliczko

i

Autor: MARCIN GADOMSKI SE / EAST NEWS Witalij Kliczko

Witalij Kliczko zwrócił się do Polaków. Wszystko przez Marcina Gortata, nie mógł tego ukryć, padły wielkie słowa

2022-06-22 9:32

Witalij Kliczko postanowił odnieść się do meczu zorganizowanego przez Marcina Gortata. Były gwiazdor NBA rozegrał ostatnimi czasy mecz w łódzkiej Atlas Arenie przeciwko reprezentacji Wojska Polskiego, a cały dochód z wydarzenia został przekazany na pomoc Ukrainie. O spotkaniu dowiedział się mer Kijowa, który serdecznie podziękował za organizację wydarzenia. Padły wielkie słowa.

Witalij Kliczko postanowił odnieść się do pięknego wydarzenia, jakie miało miejsce w Łodzi. Przypomnijmy, że Marcin Gortat, wraz ze swoją drużyną gwiazd, zmierzył się przeciwko reprezentacji Wojska Polskiego, a pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów zostały przekazane na pomoc Ukrainie. O sprawie dowiedział się sam Witalij Kliczko, który przekazał Polakom wielkie podziękowania.

Reprezentant Polski oficjalnie zaprezentowany w nowym klubie! Nie kryją radości z tego transferu, te słowa mówią wszystko

Gest Polaków wzruszył Witalija Kliczkę. Marcin Gortat z przyjaciółmi zbierali na Ukrainę

Witalij Kliczko w nagraniu opublikowanym przez Jana Błachowicza za pośrednictwem Twittera odniósł się do inicjatywy Marcina Gortata, który wraz z Janem Błachowiczem, siatkarzem Michałem Kubiakiem, byłą tenisistką Agnieszką Radwańską i trenerką Ewą Chodakowską zagrali przeciwko reprezentacji Wojska Polskiego. Spotkanie zostało przegrane przez drużynę Gortata, jednak udało się zgromadzić ze spotkania środki finansowe, które zostały przekazane na pomoc Ukrainie, która walczy o swoją niepodległość z rosyjskim agresorem. Były pięściarz, a obecnie mer Kijowa i aktywny uczestnik działań wojennych, postanowił odnieść się do sprawy i serdecznie podziękować za wsparcie.

Ojciec Agnieszki Radwańskiej bez ogródek o Idze Świątek. Mocne ostrzeżenie, tego musi unikać

Aby zobaczyć zdjęcia Witalija Kliczki, przejdź do galerii poniżej.

Witalij Kliczko dziękuje za wsparcie. Padły piękne słowa

- Zwracam się do was z Kijowa, stolicy Ukrainy. Chciałbym serdecznie podziękować za zorganizowanie meczu koszykówki, a także bardzo dziękuję wszystkim Polakom, którzy wspierają naszych rodaków, naszych ludzi. Nigdy nie zapomnimy waszego wsparcia. Politycznej, materialnej, humanitarnej pomocy i wszystkiego, co robicie dla naszych obywateli. Chwała Polsce. Chwała Ukrainie - powiedział w nagraniu na Twitterze Witalij Kliczko.

Sonda
Czy lubiłeś oglądać walki braci Kliczko?
Mateusz Borek szczerze o wojnie w Ukrainie i braciach Kliczko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze