Adam Kownacki porównał Jana Błachowicza do Andrzeja Gołoty. Padły bardzo gorzkie słowa

2021-03-07 8:19 jwa
Jan Błachowicz, Andrzej Gołota
Autor: SE Jan Błachowicz, Andrzej Gołota

Jan Błachowicz w niedzielę nad ranem odniósł kolejny wielki sukces w MMA. W Las Vegas "Cieszyński Książę" zmierzył się w obronie mistrzowskiego pasa federacji UFC z faworyzowanym przez zagranicznych ekspertów Israelem Adesanyą. Polak pokazał się z doskonałej strony i po jednogłośnej decyzji sędziów obronił najcenniejszy tytuł światowego MMA. Zaskoczył pięściarz Adam Kownacki, który postanowił porównać Błachowicza z Andrzejem Gołotą. Później padły dość gorzkie słowa.

Jan Błachowicz po raz kolejny zagwarantował polskim kibicom MMA niezapomniane emocje. Mistrz UFC w niedzielę nad ranem polskiego czasu stanął do pierwszej obrony swojego mistrzowskiego pasa. Wojownik z Cieszyna zmierzył się z Israelem Adesanyą, którego wielu ekspertów uważa za najlepszego zawodnika na świecie. Jednak Jan Błachowicz zgasił wszystkie atuty rywala i po jednogłośnej decyzji sędziów wygrał z faworyzowanym przeciwnikiem. "Cieszyński Książę" wróci więc z pasem, który niedawno... prawie zjadł jego pies! Pisaliśmy o tym w poniższej galerii. Polscy kibice oszaleli ze szczęścia, a walkę na żywo komentowali także najznamienitsi eksperci związani ze sportami walki. W tym gronie był m.in. Adam Kownacki. "Baby Face" postanowił porównać Błachowicza do samego Andrzeja Gołoty!

Zobacz: Po tym zdjęciu konto Ewy Brodnickiej na Instagramie mogło zostać zablokowane! Kosmiczna bielizna ledwo ją zasłoniła

Adam Kownacki czuł ogromną potrzebę oglądania walki Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą. Pięściarz był bardzo aktywny na Twitterze i pisał zarówno przed starciem swojego rodaka, jak i po nim. Jego wpis zdobył sporo zwolenników, ale jak zawsze znalazły się także osoby, które w komentarzach dość przykro postanowiły wyrazić swoje zdanie.

Sprawdź: Artur Szpilka o życiu erotycznym. Specjalne tabletki działają cuda. Kobieta JĘCZY w nocy

Adam Kownacki chciał po prostu wyrazić swoje wielkie emocje przed walką Jana Błachowicza, a skończyło się jak często w internecie. Pojawili się krytykujący, którzy przy okazji wielkiej nocy polskiego sportu, musieli wypominać "Baby Face'owi" jego niepowodzenia.

"Ostatnio tak czekałem na walkę jak Gołota walczył z Brewsterem. Żeby dziś był lepszy wynik" - napisał jeszcze przed walką Adam Kownacki.

"Ja na Twoją że Szpilką. Choć czasy Gołoty chyba nie wrócą (chyba, że to zmienisz)" - napisał w odpowiedzi jeden z kibiców, zdradzając prawdę o polskim boksie. "Wtedy na tej gali, na szczęście, walczył też Adamek" - dodał kolejny fan. "Poleciałem na 53 sekundy tego pojedynku" - czytamy w kolejnym dość bolesnym komentarzu, który przypomniał bolesny moment polskiego sportu.

Sprawdź: Tak wyglądał Sylwester Wardęga po walce na FAME MMA 9. Blonsky zrobił SIECZKĘ z jego twarzy. Przerażające!

Adam Kownacki postanowił także skomentować finał niedzielnej walki Jana Błachowicza. Jednogłośny werdykt sędziów wyraźnie ucieszył pięściarza, który na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych.

"Brawo!!!!! Janek" - napisał w lakonicznym, ale wiele mówiącym wpisie Kownacki.

Zobacz: Kamil Stoch ogłosił radosną wiadomość publicznie! Posypały się gratulacje!

Juras stawia na wygraną Błachowicza z Adesanyą przez poddanie | Andrzej Kostyra
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze