Don Kasjo przepuścił w kasynie prawdziwą fortunę! Szokujące wyznanie przed walką z Normanem Parkiem na FAME MMA 10

Don Kasjo przepuścił w kasynie fortunę
Autor: Tomasz Radzik SE Don Kasjo przepuścił w kasynie fortunę

Gala FAME MMA 10, a co za tym idzie również walka Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem Parkiem zbliża się wielkimi krokami i najzagorzalsi fani z pewnością zniecierpliwieni odliczają już pozostałe dni. Tuż przed swoim pojedynkiem, "Don Kasjo" i Norman Parke uczestniczyli w programie "Face 2 Face", gdzie Kasjusz pokusił się o szokujące wyznanie. Jak się okazuje, gwiazdor FAME MMA i "Warsaw Shore" przepuścił w kasynie prawdziwą fortunę.

Walka Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem Parkiem od dłuższego czasu wzbudza wiele emocji, a jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest nagroda dla przyszłego zwycięzcy tego pojedynku. W ręce wygranego trafi bowiem kilowa sztabka złota o wartości ok. 100 tysięcy złotych. Rozmowa "Don Kasjo" z "Super Expressem" na ten temat stała się przyczynkiem do szokującego wyznania "Don Kasjo". - Przepier**** od razu na melanż - wypalił bez zastanowienia Życiński w rozmowie z "SE". - Nie no, żartuję. Postawię pomiędzy pucharami na początku, a potem zobaczę. Na razie może leżeć, nie mam jakoś trudnej sytuacji finansowej - dodał "Don Kasjo". Właśnie o sytuację finansową "Don Kasjo" zapytany został podczas programu "Face 2 Face" tuż przed walką z Normanem Parkiem na gali FAME MMA 10. Życiński wyznał, że często grał w kasynie w przeszłości i potrafił przepuścić tam niemałe pieniądze. Straty gwiazdora FAME MMA oraz "Warsaw Shore" szły w setki tysięcy złotych. Zobaczcie ile "Don Kasjo" potrafił jednorazowo przegrać, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Arkadiusz Tańcula opowiedział o dymach z Murańskimi! Chcą od niego prawdziwej FORTUNY

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zalicza się do grona najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd FAME MMA, dlatego pomimo przegrania w kasynie potwornie dużej sumy, "Don Kasjo" nie rozpamiętywał tego zbyt długo i jak relacjonuje, wziął się do obrabiania strat. Najbliższą okazją do tego będzie oczywiście walka na FAME MMA 10, gdzie jego rywalem będzie Norman Parke. Wygranie sztabki złota o wartości ok. 100 tysięcy złotych z pewnością poprawiłaby jego budżet. 

Wielka awantura przed FAME MMA 10! Norman Parke oblał wodą Don Kasjo! Były zawodnik UFC nie wytrzymuje presji?

FAME MMA 10 KARTA WALK

Co oczywiste, walka wieczoru Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Norman "Stormin" Parke, jak na walkę wieczoru przystało, jest jednym z najbardziej wyczekiwanych starć w ostatnich miesiącach. Obaj zawodnicy z powodzeniem podgrzewają atmosferę przed walką, do której dojdzie już 15 maja na gali FAME MMA 10. Pojedynek Kasjusz Życiński - Norman Parke to jednak nie jedyne starcie, które zapowiada się niezwykle emocjonująco. W oktagonie pojawią się również m.in. Marta Linkiewicz i Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk oraz Arkadiusz "AroY" Tańcula i Mateusz Murański. 

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman Parke
  • Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański
  • Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański
  • Dawid "Ambro" Abmroziak vs Kamil "Hassi" Hassan
  • Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
  • Mikołaj Śmieszek vs Michał Gala
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Wzburzona Kamila Wybrańczyk torpeduje Martę Linkiewicz przed FAME MMA 10: "Trafiła kosa na kamień!"

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze