Marcin Wasilewski, Tomasz Sarara, Arkadiusz Wrzosek

i

Autor: Cyfra Sport, Instagram/ ksw_mma Marcin Wasilewski, Tomasz Sarara, Arkadiusz Wrzosek

"Wasyl" nie ma wątpliwości

Marcin Wasilewski bez ogródek przed walką Wrzosek - Sarara na KSW 73. Nie zostawił złudzeń, wskazał zwycięzcę walki wieczoru

2022-08-20 15:48

Gala KSW 73 to jedno w najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce w ostatnim czasie. Nic więc dziwnego, że o KSW 73 mówi się nie tylko w środowisku sportów walki, ale również... w studiu piłkarskim, tak jak miało to miejsce na antenie Viaplay. Tak właśnie Marcin Wasilewski został zapytany, kto jego zdaniem wygra walkę wieczoru KSW 73 Arkadiusz Wrzosek - Tomasz Sarara. "Wasyl" nie ma wątpliwości i będzie trzymał kciuki za swojego przyjaciela.

W ostatnich dniach, fanów sportów walki i federacji KSW elektryzuje starcie, do jakiego ma dojść podczas gali KSW 73 - Arkadiusz Wrzosek vs Tomasz Sarara. Oczywiście, ile fanów tyle opinii i wiele osób ma swojego faworyta w walce wieczoru gali KSW 73. Okazuje się, że również Marcin Wasilewski będzie trzymał kciuki za jednego z zawodników podczas sobotniej gali, a ponadto będzie wspierał swojego przyjaciela z trybun. Goszcząc w studiu "Viaplay" podczas sobotnich spotkań 3. kolejki Premier League, "Wasyl" nie miał złudzeń, kto wygra walkę Wrzosek - Sarara.

Popek przyłapany u Gesslera w środku nocy! Niepokojące fotografie. Mamy zdjęcia z balangi do białego rana

Marcin Wasilewski wytypował zwycięzcę walki wieczoru KSW 73 Wrzosek - Sarara. "Wasyl" nie ma wątpliwości

Zapytany przez prowadzącego, Wasilewski błyskawicznie zdradził, za kogo będzie trzymał kciuki. - Sarara. Bardzo dobrze jest przygotowany do walki. Rozmawiałem z nim dwa dni temu. Jest bardzo podekscytowany - wyznał na antenie "Viaplay" były zawodnik m.in. Leicester i Wisły Kraków.

Lata temu złamał piszczel po "loł-kingu"! Tak dzisiaj wygląda Filipek, bohater virala. Zaskakujące kulisy wideo

Sonda
Kto wygra walkę Wrzosek - Sarara na KSW 73?
Daniel Rutkowski przed KSW 73: Jesteśmy sportowcami, nie pajacami

Arkadiusz Wrzosek debiutuje w KSW. Walka wieczoru KSW 74 Wrzosek - Sarara elektryzuje fanów

Przed sobotnią walką z Arkadiuszem Wrzoskiem, Sarara nie ukrywał, że nie zgadza się z opiniami fanów, którzy nie dają mu zbyt dużych szans w starciu z byłym gwiazdorem Glory. - Łapią mnie nerwy albo może irytacja na wszystkich tych zj**ów, którzy próbują mi umniejszyć, a nie mają do tego żadnego powodu. Generuje to u mnie negatywne emocje, które finalnie będę musiał przełożyć na Arka - wyznał przed walką na KSW 73 Tomasz Sarara. 

Joshua - Usyk 2: Eksperci typują wynik walki roku! Michalczewski, Włodarczyk, Sosnowski, Wach

Najnowsze