Gdy Justyna Żyła zdradziła prawdę o dzieciach, zbieraliśmy szczęki z podłogi. Piotr Żyła miał na to ogromny wpływ!

2021-02-02 4:46
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Autor: Instagram Justyna Żyła i Piotr Żyła

Justyna Żyła i Piotr Żyła po tym, gdy wzięli rozwód, stanęli przed sporym wyzwaniem. Była para doczekała się dwójki dzieci i zarówno skoczek narciarski, jak i celebrytka musieli zdawać sobie sprawę, że ich nieporozumienia nie mogą odbić się na wychowaniu Jakuba i Karoliny. Piotr Żyła od zawsze kochał swoje dzieci i nawet po tym, jak drogi jego i Justyny Żyły rozeszły się po rozwodzie, kobieta mówiła, że jest dobrym ojcem. Sportowiec może być dumny, ponieważ jego syn podjął już pewną decyzję. Wszystko w jednym z wywiadów zdradziła sama Justyna Żyła.

Justyna Żyła i Piotr Żyła przez długie miesiące byli bohaterami jednej z największych wojen medialnych w historii polskiego sportu. Ostatecznie nastąpił rozwód i oboje poszli w swoją stronę. Justyna Żyła niedawno pokazała pierwsze zdjęcia ze swoim nowym chłopakiem, a Piotr Żyła związany jest z młodą i piękną aktorką Marceliną Ziętek. Jednak byli małżonkowie stanęli przed trudnym wyzwaniem po rozwodzie. Justyna Żyła i Piotr Żyła doczekali się dwójki wspaniałych dzieci. 14-letni Jakub i 9-letnia Karolina musieli pogodzić się z tym, że ich rodzice nie są już razem. Justyna Żyła już po rozwodzie mówiła jednak, że skoczek narciarski dobrze wywiązuje się z roli ojca. Wskazuje na to też pasja syna byłej pary. Po słowach nastolatka, Piotr Żyła mógł pękać z dumy, ponieważ Jakub przedstawił ściśle określony plan na przyszłość. Szczegóły znajdziecie w galerii poniżej!

Sprawdź: Po tym, gdy usłyszeliśmy tę wiadomość o Piotrze Żyle, zrobiło nam się łyso! Zawstydzające dla wielu. NIE DO WIARY!

Justyna Żyła i Piotr Żyła mimo rozwodu dbają wspólnie o to, by dzieci wychowywały się prawidłowo i właściwie. Samotna matka nie ukrywa, że widzi w swoich pociechach cechy wspólne z byłym mężem. Co dzieci odziedziczyły po Piotrze Żyle? Informacje na ten temat poniżej, ale trzeba przyznać, że to istotne cechy, które pozwalają na właściwe poprowadzenie swojego życia.

Zobacz: Justyna Żyła PUBLICZNIE SZKALOWANA pod zdjęciem z GOŁĄ PUPĄ nowej dziewczyny Piotra Żyły. Ale jazda!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE