Kamil Stoch zaczął otrzymywać takie wiadomości. Został nimi zasypany na ogromną skalę, musi reagować!

2021-01-27 10:34 jwa
Kamil Stoch
Autor: SE Kamil Stoch

Kamil Stoch na Instagramie bardzo często dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami. Ostatni weekend ze skokami narciarskimi nie był dla lidera naszej kadry zbyt udany. Po jego zakończeniu Instagram Kamila Stocha wręcz zapłonął. Skoczek narciarski został wręcz zasypany wiadomościami od fanów. Skala zjawiska była ogromna. Sam zainteresowany musiał w tym przypadku reagować, by nie rozsierdzić fanów.

Kamil Stoch i jego Instagram to gratka dla wszystkich kibiców skoków narciarskich w Polsce. Nasz najlepszy skoczek narciarski bardzo często publikuje na nim chwile z życia prywatnego i własne przemyślenia na różne tematy. Tym razem było bardzo gorzko. Po konkursie indywidualnym PŚ w Lahti nie mógł być z siebie zadowolony i na pewno już analizuje swój występ, by w najbliższej przyszłości wyeliminować błędy popełnione na skoczni. Jednak Kamil Stoch po weekendzie PŚ w Finlandii musiał skoncentrować się także na czymś innym. Na Instagramie zaczął dostawać mnóstwo wiadomości w zasadzie w jednym temacie, będących odpowiedzią na jego zdjęcie i opis. Rzucili się na niego kibice, których większość nie wie zapewne jaki pseudonim miał sportowiec w młodości. Dla wszystkich ciekawskich - odpowiedź znajduje się w poniższej galerii!

Zobacz: Gdy wyciekła informacja o pracy Ewy Bilan-Stoch, byliśmy w szoku! Tak zarabia żona Kamila Stocha. Zawstydzające?!

Kamil Stoch przy zdjęciu po PŚ w Lahti, na którym po prostu schodzi ze schodów napisał: "Każde schody są do pokonania". Jest to wyraźne nawiązanie do słabszego występu i deklaracja, że skoczek z Zębu zrobi wszystko, by w kolejnych konkursach wyeliminować niedociągnięcia i pokonać własne słabości. W jednej chwili na Instagramie Kamila Stocha pojawiły się dziesiątki wiadomości.

Kibice chcieli zrobić wszystko, by ich idol nie załamywał się po niepowodzeniu. Publikowali komentarze, w których dawali do zrozumienia, że wspierają skoczka i nie odwrócą się od niego nawet w trudniejszych momentach.

"Na szlaku na szczyt nigdy nie jest łatwo, ale widok jest przepiękny" - czytamy w jednym z komentarzy. "Oczywiście! A znając Ciebie - tylko Cię napędzą... i strach się bać jakie petardy odpalisz" - dodał kolejny użytkownik Instagrama pod zdjęciem Kamila Stocha. "Człowiek nie maszyna! Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej, powodzenia życzę" - dodał inny komentujący. Wielu kibiców uważa również, że Kamil Stoch poprawi swoją formę już podczas najbliższych konkursów w niemieckim Willingen.

Zobacz: Niemcy wymyślili te przepisy, a teraz KOMBINUJĄ przy skokach. Ta decyzja zaboli Stocha i Kubackiego!

Przez lawinę komentarzy Kamil Stoch został postawiony w dość trudnej sytuacji. Jego telefon z pewnością rozgrzał się do czerwoności, a sam sportowiec niezwykle dba o kontakt z kibicami. Chcąc więc odpisać przynajmniej na część ciepłych słów, musiał poświęcić temu sporo czasu.

Jednak Kamil Stoch nie chce nigdy zostawiać kibiców samych sobie, więc zareagować musiał. W kilku miejscach podziękował za słowa wsparcia. Z takimi fanami z pewnością łatwiej o sukces!

Sprawdź: Kamil Stoch kompletnie ZAŁAMANY. Jedna decyzja przesądziła o wszystkim, kibice ROZŻALENI

Kamil Stoch po konkursie indywidualnym w Zakopanem
Najnowsze