Piotr Żyła

i

Autor: AP Piotr Żyła

z niczym się nie krył

Piotr Żyła wymownie podsumował swoje życie. Szczere wyznanie skoczka przed kamerami, nie owijał w bawełnę

2022-12-31 10:06

Piotr Żyła to nie tylko jeden z liderów obecnej reprezentacji Polski w skokach narciarskich, ale także ulubieniec tłumów, który może pochwalić się ogromną popularnością. Wielu kibiców mogła jednak zastanawiać się, czy Piotr Żyła jest szczęśliwym człowiekiem i skoczek postanowił wyjść im naprzeciw, wymownie podsumowując swoje życie przed kamerami.

Obok Kamila Stocha i Dawida Kubackiego, to właśnie Piotr Żyła jest jednym z najważniejszych skoków reprezentacji Polski, a co za tym idzie również jednym z najbardziej popularnych i lubianych w naszym kraju. Skoczek z Cieszyna może również czuć się spełniony w swojej profesji, bowiem osiągnął wiele sukcesów i ma na swoim koncie sporo wygranych konkursów, a także m.in. mistrzostwo świata. Współpraca z Thomasem Turnbichlerem również wychodzi mu na dobre, bowiem znów oddaje on długie skoki, chociaż początki nie zapowiadały niczego spektakularnego. Teraz jednak skoczek miał okazję powiedzieć, czy w ogóle czuje się szczęśliwym człowiekiem. 

Piotr Żyła zdradził, czy czuje się szczęśliwym człowiekiem. Skoczek reprezentacji Polski z niczym się nie krył

Tuż przed Nowym Rokiem i skokami w Garmisch-Partenkirchen, Piotr Żyła udzielił wywiadu telewizji "TVP Sport", gdzie miał okazję odpowiedzieć na pytania związane z zawodami, swoim podejściem do pracy, a nawet o tym, co dzieję się w jego życiu prywatnym. Jedno z nich dotyczyło tego, czy polski skoczek jest szczęśliwym człowiekiem. Okazuje się, że tak. 

Piotr Żyła wymownie podsumował swoje życie. Szczere wyznanie skoczka przed kamerami, nie owijał w bawełnę

- Tak, czuje się szczęśliwy. Czuję się można powiedzieć też spełniony i cieszę się z tego, co robię. To sprawia mi przyjemność i radość z życia, że mogę robić to, co lubię. Od zawsze jestem w tych skokach, odkąd pamiętam i sprawia mi przyjemność to planowanie, robienie różnych dziwnych rzeczy po to, żeby było dobrze. Lubię swoje życie - zakończył dosadnie Piotr Żyła. 

Sonda
Czy Piotr Żyła wygra Turniej Czterech Skoczni?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze