Piotr Żyła

i

Autor: Instagram / piotr_zyla_official Piotr Żyła

Piotr Żyła zaszokował fanów. Nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Skoczek aż poczerwieniał na twarzy!

2021-04-18 10:26

Zakończony niedawno sezon w skokach narciarskich był udany dla polskich zawodników. Jednym z jego największych zwycięzców jest oczywiście Piotr Żyła, który może pochwalić się aż trzema medalami imprez mistrzowskich, w tym złotem MŚ z Oberstdorfu. „Wiewiór”, który jest ulubieńcem fanów, jak zwykle jest bardzo aktywny na Instagramie. Teraz pokazał on zdjęcie z sali gimnastycznej, które sprawiło, że kibice nieomal nie złapali się za głowy, widząc, co wyprawia ich ulubieniec!

Piotr Żyła, mimo zaawansowanego, jak na skoczka narciarskiego, wieku, wciąż pokazuje, że jest jednym z czołowych zawodników w stawce. Choć nie staje seryjnie na podium zawodów Pucharu Świata, to w zawodach drużynowych utrzymuje wysoki poziom, a na najważniejsze imprezy potrafi zmobilizować się jak mało kto. Dzięki temu Piotr Żyła może pochwalić się m.in. zdobyciem złotego medalu mistrzostw świata w Oberstdorfie na skocznie normalnej. Mimo że sezon 2020/2021 w skokach narciarskich już się skończył, to fani wciąż chętnie śledzą to, co dzieje się u jednego z najpopularniejszych skoczków narciarskich. Niedawno mogli dowiedzieć się oni nieco więcej na temat jego relacji z byłą żoną, o czym więcej dowiecie się z galerii poniżej. Teraz z kolei niemałe poruszenie wywołało zdjęcie, jakie Piotr Żyła udostępnił na swoim Instagramie. Po raz kolejny popisał się on niezwykłą sprawnością!

Obrzydliwy atak na Justynę Żyłę i jej dzieci. Znów poszło o byłego męża

34-letni skoczek na swoim profilu na Instagramie udostępnia masę najróżniejszych materiałów. Od promocji produktów swoich partnerów, z którymi współpracuje, przez treningi po najróżniejsze zdjęcia z życia codziennego. Często ma to zabarwienie humorystyczne, a żartów nie ustrzegły się nawet tak cenne rzeczy jak… medale, które Piotr Żyła zdobył w tym sezonie.

W trakcie trwania Pucharu Świata furorę zrobiło nagranie, jak Piotr Żyła skacze przez płotki. Teraz polski zawodnik pokazał zdjęcie, na którym w całkiem inny sposób prezentuje swoją sprawnością. Skoczek pochwalił się siłą swoich rąk, bowiem na udostępnionej fotce zwisa on głową w dół, trzymając się drążka mając ręce za plecami! Na jego poczerwieniałej twarzy widać, że jest to nie lada wysiłek!

Fanie chwalili sprawność Piotra Żyły, wskazując nawet, że wykonana przez niego „figura” to „back lever”. Inni zaś zastanawiali się, czy „Wiewiór” nie wynalazł nowego stylu latania na skoczni, a kolejni zaś przestrzegali go, by raczej nie próbował tego robić na zawodach. Z pewnością jednak trzeba przyznać, że jak zwykle Piotr Żyła potrafi wywołać uśmiech u swoich fanów.

Michal Doleżal był świadkiem dramatycznego wypadku. Aż się obrócił, nie mógł na to patrzeć

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze