Jessica Serra, ukochana Thomasa Thurnbichlera

i

Autor: Instagram/Jessica Serra Jessica Serra, ukochana Thomasa Thurnbichlera

Zobacz zdjęcia

Tak wygląda ukochana trenera skoczków Thomasa Thurnbichlera. Też kocha tatuaże! Zobacz, jak wygląda

2023-03-07 16:29

Thomas Thurnbichler wszedł z przytupem do naszej drużyny narodowej. Nowy trener skoczków pokazał, że potrafi sporo wykrzesać z naszych zawodników. Najlepszym dowodem na to były mistrzostwa świata w Planicy. Thomas Thurnbichler wrócił do domu i na Instagramie pokazał, jak relaksuje się ze swoją ukochaną. Wciąż niewielu fanów wie, jak wygląda wybranka jego serca. Co ciekawe, ona też lubi tatuaże!

Thomas Thurnbichler pokazał, że z polskich skoczków możemy mieć jeszcze naprawdę wiele powodów do radości. Na mistrzostwach świata w Planicy przekonaliśmy się o tym dobitnie. Złoty medal Piotra Żyły, brązowy krążek dla Dawida Kubackiego i czwarte miejsce drużyny - nie ma powodu do wstydu. Szkoleniowiec naszych skoczków wrócił do domu i relaksuje się razem ze swoją ukochaną przed kolejnym zawodami. Thurnbichler stara się trzymać swoje prywatne sprawy w ciszy. Czasem jednak publikuje zdjęcia z dziewczyną. Jej zdjęcia zobaczysz w galerii poniżej. Kim jest ukochana Thomasa Thurnbichlera?

Legendarny szkoleniowiec zdiagnozował największy problem reprezentacji Polski. Wystarczyło mu jedno zdanie

Dziewczyna trenera skoczków Thomasa Thurnbichlera. Kim jest?

Thomas Thurnbichler mieszka w Krakowie ze swoją ukochaną. Dziewczyną trenera skoczków jest Jessica Serra. Na Instagramie pokazało się wspólne nagranie przytulającej się pary. - Moja - brzmiał podpis krótkiego filmiku wraz z emotikoną serduszka, co można odczytać jako "moja miłość".

Jessica Serra jest pół-Niemką, pół-Włoszką. Kobieta poznała Thomasa Thurnibchlera w Polsce. Według informacji Interii, pasjonuje się wystrojem wnętrz oraz sztuką. Podobnie do naszego szkoleniowca ma kochać także tatuaże i podróże.

- Dziękuję za pokazanie mi swoich korzeni, mój Aniele - pisał na Instagramie Thurnbichler pod wspólnym nagraniem z wyjazdu na Sardynię.

Aż wygięło nas z bólu na wieść o tym, z czym zmagała się Justyna Kowalczyk. Polska mistrzyni wróciła do tego po latach, stoczyła niezwykłą walkę

Zyła po zdobyciu MŚ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze