Linette - Udvardy O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida 2. runda Fatalne wiadomości dla kibiców! KIEDY gra Linette kolejny mecz 23.02

i

Autor: AP Linette - Udvardy O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida 2. runda Fatalne wiadomości dla kibiców! KIEDY gra Linette kolejny mecz 23.02

WTA Merida

Linette - Udvardy O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida 2. runda Fatalne wiadomości dla kibiców! KIEDY gra Linette kolejny mecz 23.02

2023-02-23 19:00

O której gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida KIEDY gra Linette - Udvardy O której godzinie mecz Linette dzisiaj. Magda Linette już dzisiaj zagra kolejny mecz w turnieju WTA w Meridzie, a jej rywalką będzie Węgierka Panna Udvary. To pierwszy mecz Polki z tą tenisistką. Jest już PLAN GIER, a dla kibiców w Polsce nie mamy za dobrych wiadomości. Kiedy zacznie się mecz Linette - Udardy, w naszym kraju znów będzie środek nocy. Rywalka tenisistki z Poznania zajmuje 91. miejsce w rankingu. Sprawdź, kiedy gra Magda Linette 2. runda WTA Merida O której gra Linette.

Spis treści

Magda Linette już dzisiaj zagra z Węgierką Panną Udvardy (nr 91) w 2. rundzie turnieju WTA w Meridze. Jest już PLAN GIER, a dla polskich kibiców Magdy Linette mamy tylko lepsze wiadomości niż ostatnio. Początek meczu Linette - Udardy ok. godziny 23.30-24.00 polskiego czasu (drugi mecz od godz. 22). Poniżej więcej informacji.

O której gra Linette mecz dzisiaj 2. runda WTA Merida Linette - Udvardy KIEDY gra Magda Linette kolejny mecz

Rozstawiona z numerem 1 Magda Linette rozpoczęła walkę w Meksyku od zwycięstwa 6:7(2), 7:5, 6:2 nad Kolumbijką Camilą Osorio. Ten mecz długo źle się dla Polki układał. Po przegranym pierwszym secie poznanianka przegrywała 2:5 również w drugiej partii. W wielkim stylu obroniła dwie piłki meczowe. Odrobiła straty, a w trzecim secie dyktowała już warunki na korcie. Linette w pierwszym meczu w Meksyku znów pokazała zatem wielkie serce do walki. Wcześniej sama przegrywała mecze, w których była blisko zwycięstwa. Teraz to ona odrobiła straty, wychodząc z trudnej sytuacji. - Próbowałam po prostu sprawić, by gra była równa. Widziałam, że ona się denerwowała, wiem, co czuje się w takich momentach. Miałam trochę szczęścia i podniosłam swój poziom. Cieszę się, że wytrzymałam - powiedziała po meczu szczęśliwa Magda Linette.

Linette - Udvary O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida KIEDY gra Linette

Rozstawiona w Meksyku z numerem 1 Magda Linette kolejny mecz zagra dzisiaj, a jej rywalką będzie Węgierka Panna Udvardy, która ograła po zaciętym meczu (7:6, 7:6) dobrze znaną kibicom Igi Świątek Niemkę Jule Niemeier. Polka wróciła do gry po długiej przerwie. Po sukcesie w Australian Open długo trenowała na Florydzie, przygotowując się do kolejnych występów - mniejszych turniejów w Meridzie i Austin oraz tych wielkich w Indian Wells i Miami.

Magda Linette O której godzinie gra kolejny mecz WTA Merida Linette O której dzisiaj mecz

Magda Linette wcześniej podkreślała, że w trakcie treningów nie ustępuje pani czołowym zawodniczkom, ale problemem było zaprezentowanie tego poziomu również w trakcie meczów. Mentalny przełom umożliwił wreszcie wykorzystanie potencjału? - Tak, chociaż naszym zdaniem zawsze można jeszcze coś poprawić i już wyciągamy wnioski po półfinałach Australian Open. Budujące jest to, że techniczne rzeczy, nad którymi pracowaliśmy, w połączeniu z kontrolą emocji, w końcu wybrzmiewają na korcie - powiedziała Magda Linette w rozmowie z "Super Expressem".

WTA Merida: Linette - Udvardy KIEDY gra Magda Linette kolejny mecze 2. runda w Meridzie

Mecz Magda Linette - Panna Udvardy w 2. rundzie turnieju WTA w Meridzie zostanie rozegrany w czwartek 23 lutego 2023 Początek meczu Linette - Udvardy ok. godziny 23.30-24.00 polskiego czasu (drugi mecz od 22, po meczu Peterson - Parks). Transmisja TV na antenie Canal+ Sport.

Wystrojona Magda Linette zaliczyła komiczną WPADKĘ! Wszystko widać na zdjęciu z Meksyku

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Na początek coś łatwego Tenisistka na zdjęciu to...
Serena Williams
Super Tenis po półfinale Magdy Linette
Listen on Spreaker.
Najnowsze