Rafael Nadal odebrał zbudowany w Polsce OBRZYDLIWIE drogi jacht! Ale luksusy! ZDJĘCIA i WIDEO

2020-06-06 12:20 CH
Rafael Nadal i jeg nowy jacht
Autor: Instagram/Sunreef Yachts Rafael Nadal i jeg nowy jacht

Rafael Nadal kilka dni temu świętował 34. urodziny i właśnie dostał wyjątkowy prezent, który... sam sobie sprawił. Słynny hiszpański tenisista rok temu zamówił w Gdańsku luksusowy jacht. Nadal to miłośnik pięknych łodzi i w czasie wakacji wpadł mu w oko efektowny katamaran produkowany w trójmiejskiej stoczni Sunreef Yachts. Właśnie dostarczono mu to cacko. Ogromny jacht kosztował ok. 6 milionów euro, a Nadal wraz z piękną żoną Marią Xiscą pływa już na nim przy wybrzeżach Majorki. Zobaczcie WIDEO i ZDJĘCIA.

Rafael Nadal, 19-krotny triumfator turniejów wielkoszlemowych i wicelider rankingu ATP, rok temu pojawił się w Gdańsku i zamówił katamaran 80 Sunreef Power. "Do zakupu zainspirował go zarówno wakacyjny czarter na jednej z jednostek, jak i wielokrotne wizyty na pokładzie naszych katamaranów" - wyjaśniała polska firma.

Rafael Nadal wziął huczny ŚLUB. Kim jest jego żona Xisca Perello? [ZDJĘCIA]

W pełni spersonalizowany jacht właśnie został dostarczony słynnemu tenisiście. To elegancki katamaran z napędem motorowym. Wnętrze przypomina luksusowy apartament w najlepszym hotelu. Obszerny salon został zaprojektowany i udekorowany zgodnie z życzeniami hiszpańskiego tenisisty. Strefa wypoczynkowa połączona jest z tarasem na dziobie. Pokład słoneczny o powierzchni 54m² to wyjątkowa przestrzeń relaksacyjna z ruchomymi eleganckimi meblami, wygodnymi siedziskami, jacuzzi, barem, grillem oraz materacami. W przestrzennych kadłubach znajdują się wygodne kabiny gościnne oraz luksusowa kabina armatorska z garderobą, biurem, wysuwanym telewizorem i obszerną łazienką. W sumie na katamaranie może mieszkać w tych luksusach aż 12 osób.

PIĘKNA tenisistka ma CIAŁO jak modelka i wielką słabość do staruszków! ZDJĘCIA

- Pochodzę z wyspy i kocham być blisko wody. Za każdym razem kiedy wracam do domu na Majorce staram się znaleźć chwilę i spędzić czas na jachcie - mówił Rafael Nadal, który już wpływa wybudowanym w Polsce katamaranem. Poniżej wideo a powyżej obszerna galeria zdjęć.

Agnieszka Radwańska z GIGANTYCZNYM brzuchem wcina zupę w modnej restauracji! ZDJĘCIA

Najnowsze