piłka nożna

Autor: pixabay.com Bramkarz wznawia grę

Bezbramkowy remis w meczu ŁKS Łódź II - Hutnik Kraków

2024-03-18 7:00

W dniu 18 marca 2024 roku o godzinie 18:15 w miejscowości Łódź odbył się emocjonujący mecz pomiędzy ŁKS-em Łódź II a Hutnikiem Kraków w ramach II Ligi. Mimo zażartej rywalizacji, obie drużyny nie zdołały zdobyć żadnej bramki, kończąc spotkanie wynikiem 0:0.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu ŁKS-u Łódź II z Hutnikiem Kraków zakończyła się bez goli. W 17 minucie Kielis z drużyny Hutnik Kraków otrzymał żółtą kartkę, a w 34 minucie Urbanczyk również z drużyny Hutnik Kraków został ukarany żółtą kartką. W ostatniej minucie pierwszej połowy, czyli w 45+1 minucie, Radzinski z drużyny ŁKS Łódź II również otrzymał żółtą kartkę.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu ŁKS-u Łódź II z Hutnikiem Kraków, który odbył się w Łodzi, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola. Od samego początku obie ekipy starały się przełamać impas, jednak bramkarze świetnie spisywali się na swoich pozycjach. W 46 minucie trener ŁKS-u Łódź II postanowił dokonać dwóch zmian w składzie - Ricardo Goncalves wszedł na boisko, zastępując Rostamiego, a Wszolek zastąpił Radzinskiego.

Obie drużyny kontynuowały intensywną grę, ale żadna nie była w stanie wykorzystać swoich okazji do strzelenia gola. W 60 minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jana z Hutnika Kraków za faul. Kilka minut później to samo spotkało Slezaka z ŁKS-u Łódź II. W 63 minucie trener Hutnika Kraków dokonał pierwszej zmiany - Chmiel wszedł na boisko, a Jania opuścił plac gry. W 65 minucie trener ŁKS-u Łódź II postanowił wprowadzić Dynela za Jurica w nadziei na poprawę sytuacji drużyny.

Niestety, żadna ze stron nie potrafiła skutecznie zaatakować bramki przeciwnika. W 74 minucie Hutnik Kraków dokonał zmiany - Zawadzki wszedł na boisko, a Swiatek opuścił plac gry. W 76 minucie trener ŁKS-u Łódź II postanowił wprowadzić Iwanczyka za Zajaca w nadziei na odmianę losu. W dalszej części meczu żółtą kartkę otrzymał Chmiel z Hutnika Kraków w 85 minucie. W ostatnich minutach spotkania obie drużyny dokonały kolejnych zmian - Glogowski wszedł na boisko za Leleka w drużynie Hutnika Kraków, a Coulibaly zastąpił Sliwę w ŁKS-ie Łódź II.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: ŁKS Łódź II: 0, Hutnik Kraków: 0. Mimo starań obu drużyn, żadna nie była w stanie zdobyć gola i podzieliły się punktami na tym spotkaniu.

Podsumowując sytuację drużyn ŁKS Łódź II i Hutnik Kraków, przed meczem Hutnik zajmował 9. miejsce w tabeli, natomiast ŁKS Łódź II było na 12. pozycji. Przed tym meczem Hutnik wygrał 9 spotkań, zremisował 6 razy i przegrał 8 razy, co dało im dotychczasową sumę punktów równą 33. Z kolei drużyna ŁKS-u wygrała 9 meczów, zremisowała 5 razy i przegrała 9 razy, co dawało im dotychczasową sumę punktów równą 32. W tym konkretnym meczu obie drużyny zdobyły po jednym punkcie, co oznacza, że aktualnie Hutnik Kraków ma na koncie 34 punkty, a ŁKS Łódź II ma ich nadal 33.

II Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy ŁKS-em Łódź II a Hutnikiem Kraków, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Sandecji Nowy Sącz z ŁKS-em Łódź II odbędzie się 23 marca 2024 roku o godzinie 13:00 na stadionie Ul. Kusocińskiego w Niepołomice. Będzie to ważne starcie dla obu drużyn, które będą dążyć do zdobycia kolejnych punktów. Natomiast Hutnik Kraków zmierzy się z Stalą Stalowa Wola dzień później, czyli 24 marca 2024 roku o godzinie 12:00 na stadionie Suche Stawy w Krakowie. To będzie emocjonujące spotkanie, które przyciągnie uwagę kibiców obu drużyn. Zarówno ŁKS-Łódź II jak i Hutnik Kraków będą musieli dać z siebie wszystko, aby osiągnąć pożądane rezultaty w tych nadchodzących meczach.