Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Złota bramka Broni Radom z rezerwami Jagiellonii

2023-11-25 17:18

W dniu 24-11-2023 w Radomiu odbył się mecz pomiędzy drużynami Broni Radom i Jagiellonii II, w ramach18 kolejki III Ligi - Grupa 1. Broń wygrała 1:0 po golu Jakuba Kowalskiego.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Bronią Radom a Jagiellonią II, który odbył się w Radomiu, gospodarze wyszli na prowadzenie. W 25 minucie bramkę dla Broni Radom zdobył Kowalski.

Drugie 45 minut dzisiejszego meczu było mniej ekscytujące niż pierwsza połowa. Pomimo wysiłków obu drużyn, wynik spotkania pozostał niezmienny i Broń Radom wygrała 1:0.

Po meczu, w którym padła tylko jedna bramka, Broń Radom zajmuje 7 miejsce w tabeli. Dotychczasowy bilans drużyny to 8 wygranych meczó, 5 remisów i 5 porażek, co daje im sumę 29. punktów. Natomiast Jagiellonia II zajmuje 12 miejsce w tabeli. Do tej pory wygrali oni 4 mecze, zremisowali 6 razy i przegrali 8 spotkań, co daje im 18 punktów.

III Liga - Grupa 1 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz GKS-u Bełchatów z Bronią Radom odbędzie się 2 marca 2024 roku o godzinie 13:00 na stadionie GKS-u w Bełchatowie. Natomiast mecz Jagiellonii II z Concordią Elbląg zostanie rozegrany tego samego dnia o tej samej godzinie, na stadionie Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii w Białymstoku.