Piłka nożna

Autor: pixabay.com stadion piłkarski

Dominacja Orląt Radzyń Podlaski nad KS Wiązownica - wynik 4:1

2024-03-04 7:00

W meczu 19. kolejki III Ligi - Grupa 4 pomiędzy KS-em Wiązownica a Orlętami Radzyń Podlaski, które odbyło się we Wiązownicy dnia 03-03-2024 o godzinie 18:00, drużyna KS Wiązownica zdobyła jednego gola, natomiast Orlęta Radzyń Podlaski strzeliły cztery gole.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu KS Wiązownica z Orlętami Radzyń Podlaski, który odbył się w Wiązownicy, gospodarze nie zdobyli żadnej bramki, natomiast Orlęta Radzyń Podlaski strzeliłay dwie bramki. W 3 minucie meczu gracz o nazwisku Szuta zdobył gola dla drużyny Orląt Radzyń Podlaski. Natomiast w 31 minucie doszło do samobójczego gola, który został wbity do bramki przez gracza o nazwisku Markiewicz i zapisany na korzyść drużyny Orląt Radzyń Podlaski.

W drugiej połowie wczorajszego meczu KS Wiązownica z Orlętami Radzyń Podlaski, który odbył się w Wiązownicy, doszło do kilku istotnych wydarzeń. Po pierwszej połowie, w której Ilość goli wynosiła 0 dla KS Wiązownica i 2 dla Orląt Radzyń Podlaski, obie drużyny kontynuowały walkę o zwycięstwo. W 56 minucie to zawodnik o nazwisku Markiewicz strzelił gola dla zespołu KS Wiązownica, zmniejszając przewagę Orląt Radzyń Podlaski.

Jednak już dwie minuty później, w 58 minucie, gracz o nazwisku Szczypek zdobył kolejnego gola dla drużyny Orląt Radzyń Podlaski. W 74 minucie miała miejsce sytuacja niekorzystna dla KS Wiązownica - samobójczy gol został wbity do bramki przez gracza o nazwisku Zając i zapisany na korzyść drużyny Orląt Radzyń Podlaski. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: KS Wiązownica: 1, Orlęta Radzyń Podlaski: 4. Podsumowując drugą połowę spotkania między KS-em Wiązownica a Orlętami Radzyń Podlaski, można stwierdzić, że mimo zdobycia jednego gola przez KS Wiązownica, to drużyna Orląt Radzyń Podlaski okazała się zdecydowanie lepsza, zdobywając kolejne dwa gole i zwyciężając w tym meczu.

W meczu pomiędzy KS Wiązownica a Orlętami Radzyń Podlaski zwyciężyła drużyna Orląt Radzyń Podlaski, zdobywając 3 punkty. Obecnie KS Wiązownica zajmuje 13 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 6 wygranych meczów, 4 remisy i 9 porażek. Suma ich punktów wynosi obecnie 22. Natomiast Orlęta Radzyń Podlaski znajdują się na 16 miejscu w tabeli, z trzema wygranymi meczami, pięcioma remisami i jedenastoma porażkami. Ich aktualna suma punktów wynosi 14.

III Liga - Grupa 4 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między KS-em Wiązownica a Orlętami Radzyń Podlaski, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz pomiędzy KSZO 1929 a KS-em Wiązownica odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie Miejskim Sportowym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Natomiast Orlęta Radzyń Podlaski zmierzą się z Podlasiem Biała Podlaska tego samego dnia o tej samej godzinie na stadionie Miejskim w Radzyniu Podlaskim.