Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Dominacja Zawiszy Bydgoszcz nad Wikęd Luzino - wynik 4:1

2023-11-26 7:00

W dniu 25-11-2023 o godzinie 13:00 w miejscowości Bydgoszcz odbył się mecz pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz a Wikędem Luzino w ramach 18. kolejki III Ligi - Grupa 2. Wynik tego spotkania to Zawisza Bydgoszcz wygrał 4:1 z Wikędem Luzino.

Pierwsza połowa wczorajszego meczu Zawiszy Bydgoszcz z Wikędem Luzino zakończyła się wynikiem 3:0 dla Zawiszy Bydgoszcz. W 15 minucie bramkę zdobył Rugowski, w 26 minucie Urbanski, a w 28 minucie Koziara.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Zawisza Bydgoszcz z Wikędem Luzino, który odbył się w Bydgoszczy, gospodarze utrzymywali przewagę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 dla Zawiszy Bydgoszcz. W 66 minucie to jednak Wikęd Luzino zdobył bramkę, a strzelcem był Kostuch. Wynik zmienił się na 3:1.

Mimo tego, Zawisza nie zamierzał odpuszczać i w 74 minucie Rugowski strzelił kolejną bramkę dla swojej drużyny. Teraz wynik to już 4:1 dla Zawiszy Bydgoszcz. Ostatecznie cały mecz zakończył się wynikiem: Zawisza Bydgoszcz - 4, Wikęd Luzino - 1.

Po meczu, w którym Zawisza Bydgoszcz pokonał Wikęd Luzino 4:1, drużyna Zawiszy zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Do tej pory wygrali oni 9 spotkań, zremisowali 4 i przegrali 5. Ich suma punktów wynosiła dotychczas 31. Natomiast Wikęd Luzino zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli. Wygrali oni dotychczas tylko 3 mecze, zremisowali 1 i przegrali aż 14. Ich suma punktów wynosiła dotychczas jedynie 10. Po tym meczu obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie, co oznacza, że teraz punktacja przedstawia się następująco: Zawisza Bydgoszcz - 32 punkty.

III Liga - Grupa 2 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Zawiszą Bydgoszcz a Wikędem Luzino, kolejne spotkania obydwóch zespołów zostały ustalone. Mecz pomiędzy Elaną Toruń a Zawiszą Bydgoszcz odbędzie się 2 marca 2024 roku o godzinie 01:00 na stadionie Miejskim Im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu. Natomiast mecz Wikędu Luzino z Vinetą Wolin zostanie rozegrany również 2 marca 2024 roku o godzinie 01:00 na stadionie Boisko Za Płytą Główną Gosrit w Luzinie.