Piłka nożna

Autor: pixabay.com Boisko piłkarskie

Niespodziewany remis Hutnika Kraków z GKS Jastrzębie - mecz pełen napięcia i nieprzewidywalnych momentów

2024-02-24 7:00

W dniu 24-02-2024 o godzinie 13:00 w Krakowie odbył się mecz pomiędzy Hutnikiem Kraków a GKS-em Jastrzębie w ramach 21 kolejki II Ligi. Wynik spotkania to remis 1:1.

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu Hutnik Kraków z GKS-em Jastrzębie, który odbywał się w Krakowie, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnej bramki. Jednak w 28 minucie to zawodnik o nazwisku Chmarek strzelił gola dla drużyny GKS Jastrzębie, dając jej prowadzenie 1:0.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Hutnik Kraków z GKS-em Jastrzębie, który odbył się w Krakowie, obie drużyny miały wiele zmian personalnych. W 63 minucie zawodnik Urbanczyk wszedł na boisko, zastępując Zawadzkiego w drużynie Hutnika Kraków. W 70 minucie Maszkowski zastąpił Bednarskiego, a Zych Boruna w drużynie GKS-u Jastrzębie. W 72 minucie żółtą kartkę otrzymał drużyna Hutnika Kraków.

W 77 minucie Glogowski wszedł na boisko, zastępując Swiatka w drużynie Hutnika Kraków. W odpowiedzi, w 78 minucie Kiebzak zastąpił Chmarka w drużynie GKS-u Jastrzębie. Mecz był bardzo wyrównany i obydwie drużyny starały się zdobyć kolejnego gola. Jednak dopiero w doliczonym czasie gry, w 90+3 minucie, Glogowski strzelił bramkę dla Hutnika Kraków, doprowadzając do remisu. Ostateczny wynik meczu to: Hutnik Kraków: 1, GKS Jastrzębie: 1.

Przed meczem Hutnik Kraków zajmował 7 miejsce w tabeli, a GKS Jastrzębie 16 miejsce. Do tej pory Hutnik Kraków wygrał 9 meczy, zremisował 3 mecze i przegrał 8 meczy, co dało im sumę punktów wynoszącą 30. Natomiast GKS Jastrzębie wygrał 5 meczy, zremisował 6 meczy i przegrał 8 meczy, co dało im sumę punktów wynoszącą 21. W tym konkretnym meczu obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Po dodaniu tych punktów aktualna sytuacja w tabeli prezentuje się następująco: Hutnik Kraków ma teraz 31 punktów, a GKS Jastrzębie ma teraz 22 punkty.

II Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Hutnik Kraków po rozegranym meczu z GKS-em Jastrzębie szybko przygotowuje się do kolejnej rywalizacji. Ich następny mecz odbędzie się 1 marca 2024 roku o godzinie 17:45 na stadionie Rosrrit w Siedlcach, gdzie zmierzą się z drużyną Pogoni Siedlce. Hutnik będzie starał się utrzymać swoją dobrą formę i zdobyć kolejne punkty. Natomiast GKS Jastrzębie również nie zwalnia tempa i już planuje kolejne spotkanie. Ich następny mecz zostanie rozegrany 2 marca 2024 roku o godzinie 12:00 na stadionie ul. Kusocińskiego w Niepołomicach. Tym razem przeciwnikiem będzie Sandecja Nowy Sącz. GKS Jastrzębie będzie dążyć do zwycięstwa, aby kontynuować swoją dobrą passę. Oba te mecze zapowiadają się emocjonująco, a kibice obydwóch drużyn nie mogą doczekać się tych spotkań.