piłka nożna

Autor: Bartosz Orliński / AI bramkarz

Wyrównana walka na boisku pomiędzy Feyenoordem i AS Romą - remis 1:1

2024-02-15 7:00

W dniu 15-02-2024 o godzinie 18:45 na stadionie Feijenoord w Rotterdamie odbył się mecz pomiędzy drużynami Feyenoord i AS Roma w ramach Liga Europy. Wynik tego spotkania to remis 1:1, a

Poprzednie mecze Feyenoord - AS Roma

W ostatnich trzech meczach między Feyenoord a AS Romą zanotowano różne wyniki. Pierwsze spotkanie odbyło się 25 maja 2022 roku na stadionie Air Albania w Tiranie. W tym meczu AS Roma wygrała 1:0, zdobywając jednego gola, podczas gdy Feyenoord nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Drugi mecz miał miejsce 13 kwietnia 2023 roku na stadionie Feijenoord w Rotterdamie. Tym razem to Feyenoord okazał się lepszy, wygrywając 1:0. Jedyny gol padł na korzyść gospodarzy, a AS Roma nie zdołała odpowiedzieć skutecznym atakiem. Ostatnie starcie miało miejsce 20 kwietnia 2023 roku na stadionie Olimpico w Rzymie. W tym meczu AS Roma dominowała nad Feyenoordem, zwyciężając aż 4:1. Drużyna AS Roma zdobyła cztery gole, podczas gdy jedyną bramkę dla Feyenoordu strzelił przeciwnik. Podsumowując, w trzech ostatnich meczach między Feyenoord a AS Romą zanotowano różne wyniki. Pierwsze spotkanie wygrała AS Roma 1:0, drugi mecz wygrał Feyenoord również z wynikiem 1:0, natomiast ostatnie starcie zakończyło się zwycięstwem AS Romą wynikiem 4:1. Stosunek bramek w rozegranych meczach AS Roma: 5, Feyenoord: 2

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Feyenoord z AS Romą zakończyła się wynikiem 1:0 dla drużyny gospodarzy. W 14 minucie zawodnik Beelen otrzymał żółtą kartkę za trzymanie przeciwnika. W 35 minucie Minteh również został ukarany żółtą kartką za faul. Jednak w ostatniej minucie pierwszej połowy, w doliczonym czasie gry, zawodnik o nazwisku Paixao strzelił bramkę dla Feyenoordu.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Feyenoordem a AS Romą, który odbył się w Rotterdamie, wynik z pierwszej połowy uległ zmianie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Feyenoordu, jednak w drugiej połowie Roma zdołała wyrównać.

Na początku drugiej połowy, w 46 minucie zawodnik AS Romy, Llorente, otrzymał żółtą kartkę za faul. W 63 minucie trener AS Romy dokonał zmiany - Zalewski został zastąpiony przez El Shaarawiego. W tym samym czasie trener Feyenoordu również dokonał dwóch zmian - Ueda ustąpił miejsca Gimenezowi, a Minteh został zastąpiony przez Lingra. W 67 minucie Lukaku strzelił gola dla AS Romy, doprowadzając do wyrównania wyniku. Kilka minut później, w 69 minucie zawodnik Feyenoordu Stengs otrzymał żółtą kartkę za brutalność.

W kolejnych minutach trener Feyenoordu dokonał dwóch zmian - Stengs ustąpił miejsca Ivanusecowi, a Paixao został zastąpiony przez Milambo i Read zastąpiły Nieuwkoopa. W 81 minucie trener AS Romy wprowadził na boisko Celika, który zastąpił Karsdorpa. W 86 minucie zawodnik Bove z AS Romy otrzymał żółtą kartkę za brutalność. W ostatnich minutach meczu trener AS Romy dokonał dwóch zmian - Dybala ustąpił miejsca Baldanziemu, a Bove został zastąpiony przez Cristante'a. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.