SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Duński ekshibicjonista oficjalnie piłkarzem Lecha Poznań! [GALERIA]

Duński ekshibicjonista oficjalnie piłkarzem Lecha Poznań! [GALERIA]

28.06.2017, godz. 20:20
Christian Gytkjaer, testy medyczne
Christian Gytkjaer podczas testów medyczne w Lechu Poznań foto:

Takiego piłkarza w polskiej ekstraklasie jeszcze nie było! Nie wiemy jeszcze na co stać Duńczyka na boisku, ale wiemy, co potrafi robić poza nim. Christian Gytkjaer lubuje się w nagości, dziwnych zdjęciach i niestandardowych zabawach. 27-letni napastnik w środę przechodził testy medyczne w Poznaniu, a później podpisał dwuletni kontrakt. Zdjęcia w naszej galerii.

Czapka ze sztucznym penisem, metalowy puchar zamiast majtek, a nawet zdjęcie w damskim kostiumie mikołaja. Christian Gytkjaer miewa różne pomysły, jeśli chodzi o zdjęcia w mediach społecznościowych. Więcej o samym zawodniku, a także o konkretnych zdjęciach z jego wybryków możecie przeczytać w innym naszym artykule TUTAJ. Zobaczycie tam też najdziwniejsze fotografie duńskiego zawodnika.

27-letni Grytkjaer w środę przechodził testy medyczne w Lechu Poznań, a kilka godzin później oficjalnie dołączył do drużyny. Stał się więc trzecim piłkarzem z Danii w szeregach "Kolejorza". W ostatnim sezonie bronił barw TSV 1860 Monachium, a w przeszłości zdobywał mistrzowskie tytuły i krajowe puchary w Danii i Norwegii. W sezonie 2015/16 był także najlepszym strzelcem ligi norweskiej. Wówczas występował w drużynie Rosenborg Trondheim.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: