Lechia - Lech 2:1 NA ŻYWO w internecie. Zapis relacji LIVE z meczu w Gdańsku

2011-05-22 13:36

W meczu Lechia Gdańsk - Lech Poznań piłkarze walczyli na śmierć i życie. Oba zespoły były bardzo blisko miejsc dających prawo gry w pucharach. Zwycięzca dzisiejszego meczu wyraźnie się do występów w Europie przybliżył. Przegrany dramatycznie swoje szanse ograniczył. Lechia wygrała 2:1. Zapraszamy na portal Gwizdek24.pl do przeczytania zapisu relacji NA ŻYWO z meczu Lechia - Lech.

16:44

Koniec spotkania. Lechia wygrywa z Lechem 2:1.

16:43

90 min Z boiska schodzi bohater Lechii Traore, zastępuje go Zejglic

16:42

90 min Kompletnie bezsensowne zagranie Kiełba...

16:40

90 min Dośrodkowanie Lecha,które wybija jednak Vućko

16:38

Bezradny jest Lech, nie ma pomysłu na sforsowanie obrony Lechii...

16:33

83 min Rudnevs tym razem bliski wyrównania. Bardzo ciekawa końcówka!

16:32

82 min Bylo blisko trzeciego gola dla Lechii! I znów Traore!

16:30

Nowak fantastycznie wyminął Kotorowskiego, podał do Traore, który bez problemu wpakował piłkę do bramki!

16:30

80 min GOOOOOOOOOL!!!!!!! Znów Traore!!! 2:1 dla Lechii!!!!

16:29

80 min Na boisku pojawia się Kiełb który zmienia Wilka.

16:28

78 min GOOOOOOOOOOL!!!!! Traore wykorzystuje karnego!!!!! 1:1!!!!

16:27

76 min Karny dla Lechii!!!! Wilk zagrał piłkę ręką po dobrym strzale Airapetiana!!!!

16:23

73 min Dobre dośrodkowanie Stilicia na długi słupek, wybite przez obronę Lechii

16:21

71 min Piękny rajd Stilicia, który w ostatniej chwili przerwać Vućko

16:19

69 min Arboleda z poważną kontuzją opuści boisko. Za niego wchodzi na plac gry Bosacki

16:15

Bajić dostał potężnego kopniaka w głowę od Murawskiego. Uderzenie było jednak przypadkowe

16:12

62 min Żółta kartka dla Deleu po ostrym faulu na Henriquezie

16:11

61 min Kapsa przerwał cudowną sytuację Lecha do strzelenia gola

16:10

60 min Ostre starcie Djurdjevicia z Traore. Po chwili obaj zawodnicy... przeprosili się

16:08

58 min Strzał Surmy, ale bardzo słaby...

16:08

58 min Wojtkowiak z dystansu prosto w ręce Kapsy

16:07

57 min Ślusarski mógł podać do nieobstawionego kolegi, ale niestety potknął się o własne nogi

16:04

55 min Pietrowski schodzi z boiska, za niego Buval

16:02

52 min. Po starciu z Deleu na boisku leży Henriquez

16:00

50 min. Ślusarski słabo i niecelnie strzela zza pola karnego.

15:59

49 min. Zły wykop Kotorowskiego. Nowak do Traore, ten traci piłkę w polu karnym.

15:57

47 min Dlugie podanie do Lukjanovsa, który jednak przegrywa z Wołąkiewiczem

15:56

46 min Rozpoczęli

15:36

Koniec I połowy, zapraszamy po przerwie.

15:35

45 min Po podaniu od Stilicia na spalonym jest Ślusarski. Słuszna decyzja sędziego

15:33

44 min Ślusarski faulowany przez Andriuskeviciusa

15:32

43 min Cudowne podanie Wojtkowiaka do Wilka. Bardzo dobrze gra dziś obrońca Lecha

15:30

41 min Strzał Wilka ląduje w rękach Kapsy

15:29

39 min Potężna bomba Bajcia z dystansu! Kotorowski ledwo paruje piłkę!

15:28

Lechia na razie nie ma pomysłu na sforsowanie obrony Lecha

15:25

Świetne podanie Wilka do Ślusarskiego, a napastnik Lecha z łatwością strzela gola głową

15:24

35 min GOOOOOOOOOOL!!!!!! Ślusarski!! 1:0 dla Lecha!!!

15:20

30 min Świetnie gra również Lukjanovs, który dobrze radzi sobie na prawej stronie. Tym razem jednak jego dośrodkowanie przejęte przez defensywę Lecha

15:17

28 min Po starciu Deleu z Henriquezem rzut rożny dla Lechii

15:16

26 min Wojtkowiak znów udanie blokuje lechistów. Bardzo dobry mecz "Dyzia"

15:11

22 min Ależ blisko znów był Lukjanovs! Chciał przelobować Kotorowskiego, ale minimalnie chybił!

15:08

18 min Ależ blisko gola dla Lechii!!! Po dobrym podaniu od Traore Lukjanovs strzelił głową i był bliski pokonania Kotorowskiego! Piłkę z linii bramkowej wybił jednak Henriquez!

15:04

15 min Ślusarski sprytnie chciał urwać się obrońcom Lechii. Nieudanie jednak

15:02

13 min Murawski wprowadził sporo zamieszania pod bramką Lechii, ale obrońcy w porę go powstrzymali

15:01

11 min Długie podanie do Lukjanovsa, ale przecina tę piłkę Wojtkowiak. Znów skutecznie

14:57

8 min Andriuskevicius fauluje Injaca

14:56

7 min Dośrodkowanie Traore, piłkę jednak głową przecina Wojtkowiak. Mamy róg dla Lechii

14:52

3 min Kotorowski wyjściem przed pole karne uratował swój zespół przed stratą gola

14:51

2 min Krzysztof Bąk znakomicie powstrzymał wbiegającego w pole karne Lechii Semira Stilicia