SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Śląsk Wrocław - Korona Kielce NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM?

Śląsk Wrocław - Korona Kielce NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM?

31.03.2017, godz. 17:22
Jacek Kiełb - Korona Kielce
Jacek Kiełb - Korona Kielce foto: CYFRASPORT

Mecz Śląsk Wrocław - Korona Kielce NA ŻYWO. Oglądaj w TV i STREAM w INTERNECIE. Po przerwie reprezentacyjnej wraca Ekstraklasa. W spotkaniu inaugurującym 27. kolejkę zmierzą się drużyny, które teoretycznie nie wiedzą, jak wygrać ten mecz. Śląsk fatalnie gra u siebie, a Korona tragicznie na wyjazdach. Kto się przełamie? Czy będzie stream online z tego spotkania?

Mecz Śląska Wrocław z Koroną Kielce może być przedziwny. Statystyki podpowiadają, że trudno będzie w tym spotkaniu wyłonić zwycięzcę. Po pierwsze dlatego, że podopieczni Jana Urbana tragicznie spisują się na własnym boisku. W tym sezonie Śląsk wygrał u siebie zaledwie... dwa razy. Zazwyczaj w ciemno można obstawiać triumf przyjezdnych, ale nie tym razem. Korona nie cierpi grać w delegacjach. Za kadencji trenera Bartoszka punktuje tylko na własnym terenie, a z pięciu meczów wyjazdowych przywiozła... zero punktów. To najgorsza drużyna ligi pod tym względem. Mamy nadzieję, że w piątek jedna z ekip przełamie swoją niemoc. W przeciwnym wypadku czeka nas nudne 0:0.

Gdzie NA ŻYWO i o której godzinie obejrzeć w TV mecz Śląsk Wrocław - Korona Kielce? Transmisja w piątek 31 marca o godz. 18:00 na kanale Eurosport 2. Nie będzie dostępny STREAM ONLINE.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: