Chorwacja - Albania WYNIK

Autor: AP PHOTO Chorwacja - Albania WYNIK

Co za mecz!

Albania wyszarpała remis z Chorwacją w derbach Bałkanów! Euro 2024: zapis relacji na żywo

2024-06-19 17:00

Chorwacja i Albania rozegrały kolejny piękny mecz na Euro 2024! Przez długi czas to Albańczycy sensacyjnie prowadzili 1:0, ale w drugiej połowie w ciągu dwóch minut wynik odwrócił się na 1:2. To nie był koniec, bo w piątej minucie doliczonego czasu gry Klaus Gjasula zapewnił Albanii cenny remis 2:2!

Chorwacja - Albania 2:2 (0:1)

Bramki: Kramarić (74'), Gjasula (76' - sam.) - Laci (11'), Gjasula (90+5')

Kartki: Ivusić (na ławce) - Hysaj, Daku, Gjasula

Chorwacja: Livaković - Perisić (84', Sosa), Gvardiol, Sutalo, Juranović - Kovacić, Brozović (46', Pasalić), Modrić - Kramarić (84', Baturina), Petković (69', Budimir), Majer (46', Sucić)

Albania: Strakosha - Hysaj, Djimsiti, Ajeti, Mitaj - Asllani, Ramadani (85', Hoxha), Laci (72', Gjasula) - Asani (64', Seferi), Manaj (85', Daku), Bajrami

Chorwacja i Albania po pierwszej kolejce są na dnie tabeli grupy B. Chorwaci w meczu otwarcia ponieśli bolesną porażkę z Hiszpanią (0:3), a Albańczycy po walce ulegli Włochom (1:2). To sprawia, że w drugiej kolejce obie drużyny zagrają o wszystko - porażka na dobre zamknie im drogę do awansu do 1/8 finału Euro 2024. W starciu Chorwacji z Albanią nie brakuje też innych podtekstów, a na boisku i trybunach można spodziewać się prawdziwej bałkańskiej krwi. Początek meczu już o godzinie 15:00!

Czy Albania wyjdzie z grupy na Euro 2024?