Antoine Griezmann

Autor: AP

Euro 2024: Grupa D

Holandia mogła nas uratować, ale niestety. Żegnamy się z EURO, po bezbarwnym remisie (ZAPIS RELACJI)

Reprezentacja Holandii nie dała rady zapunktować w starciu grupowym przeciwko Francji. Przy takim układzie wyników, mecz z Francuzami na koniec rywalizacji grupowej będzie tylko "meczem o honor" dla "Biało-Czerwonych". Niestety, nasza historia na EURO 2024 dobiega powoli końca.

Holandia - Francja 0:0 (0:0)

Bramki: -

Kartki: Schouten

Holandia: Verbruggen, Dumfries, de Vrij, van Dijk, Ake, Schouten (Veerman 73'), Simons (Wijnaldum 73'), Reijnders, Frimpong (Geertruida 73'), Depay (Weghorst 79'), Gakpo

Francja: Maignan, Hernandez, Saliba, Upamecano, Kounde, Rabiot, Kante, Tchouameni, Griezmann, Thuram (Giroud 75'), Dembele (Coman 75')

Na żywo

Holandia - Francja

KONIEC MECZU. Koniec i mistrzostw dla nas. Taki układ spotkania sprawia, że Polska żegna się z mistrzostwami Europy.

90+2'

Rożny nie przyniósł bramki.

90+1'

N'GOLO KANTE! BYŁY GRACZ CHELSEA ZABLOKOWANY! ROŻNY!

90'

Sędzia doliczył pięć minut

89'

MOGŁA BYĆ SYTUACJA MECZOWA! RABIOT DO COMANA, ALE TEN NIE DOBIEGŁ DO PIŁKI!

83'

Na razie bez konkretów ze strony Francji i Holandii. Wygląda to tak, jakby dwie kadry czekały na koniec meczu.

78'

Depay szukał dograniem Van Dijka, ale obrońca Liverpoolu nie trafia do bramki.

78'

Wijnaldum faulowany przez Kante. Będzie rzut wolny dla Holandii.

75'

Zmiany we Francji. Dembele schodzi z boiska, zmieni go Coman. Schodzi także Thuram, który będzie zastąpiony przez Girouda.

73'

Zmiany w reprezentacji Holandii. Schodzi Frimpong i Schouten, zostaną zmienieni przez Geertruidę i Veermana

72'

NIE MA GOLA! NIE JEST DOBRZE!

70'

A JEDNAK NIE NIE! POMOCNIK LIPSKA STRZELAŁ, ALE JEDEN Z HOLENDRÓW ZASŁANIAŁ MAIGNANA. JEST VAR!

69'

GOOOLLL!!!!!!! HOLANDDIAAAA!!! XAVI SIMMONS STRZELA!!! ŚWIETNY WYNIK DLA POLAKÓW!

68'

DEMBELE! TUŻ NAD BRAMKĄ! Piękna kiwka pomocnika PSG, strzał jednak minimalnie nad poprzeczką!

67'

Kolejna sytuacja Francji, ale Verbruggen daje radę obronić!

65'

GRIEZMANN! TO JUŻ BYŁA 100% SYTUACJA! ŚWIETNE DOGRANIE THURAMA, ALE BRAMKARZ HOLANDII JAKIMŚ CUDEM BRONI!

63'

ALEŻ FRANCJA DZISIAJ SIĘ MYLI! TCHOUAMENI UDERZAŁ SILNIE Z GŁÓWKI, ALE OSTATECZNIE NIE TRAFIŁ!

60'

THURAM! TUŻ OHOK BRAMKI! To było bardzo dobre uderzenie, ale ostatecznie obok bramki!

57'

Rabiot bardzo przestrzelił po dośrodkowaniu.

54'

Xavi Simmons faulowany. Jest rzut wolny dla Holandii.

52'

Kante chyba sam nie wiedział co robi. Bardzo dziwny strzał z odległości.

51'

Dembele składa się do strzału, ale piłka odbita!

47'

Dembele wychodził tutaj z groźną akcją, ale piłka przekroczyła linię końcową i zaczynać będzie Holandia.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

I koniec. Francja remisuje z Holandią

45'

Sędzia doliczył minutę

43'

Griezmann głowką w sam środek bramki.

41'

Griezmann z wolnego tuż obok bramki.

39'

Griezmann z wolnego w pole karne, ale piłka wybita

36'

Xavi Simmons! Mocny strzał, ale blokowany!

35'

Frimpong prowadzi akcję skrzydłem i oddaje strzał, który jest jednak blokowany.

32'

Żółta kartka! Schouten za mocno zaatakował Griezmanna.

28'

Thuram tuż obok! Dobra akcja, chyba myślał, że jest na spalonym. Francja mogła prowadzić!

26'

Gakpo zaczyna dobrą akcję i kończy podaniem, Depay jednak nie kończy sytuacji.

21'

Słabe dośrodkowanie Rabiota. Bramkarz Holandii od bramki.

17'

GAKPO! Ale to był strzał, mocny strzał na bramkę, ale Maignan broni!

14'

JESZCZE GRIEZMANN! ALE TO BYŁ STRZAŁ! MINIMALNIE OBOK!

14'

TU POWINNA BYĆ BRAMKA! RABIOT DO GRIEZMANNA, A TEN TUŻ POD BRAMKĄ NIE TRAFIA!

13'

Kounde w kierunku Griezmanna, ale Reijnders wybija.

8'

Depay padł w polu karnym i domagał się rzutu karnego! Sędziaq jednak nie widzi okazji do odgwizdania "jedynastki".

5'

GRIEZMANN! TO BYŁ POTĘZNY STRZAŁ! ALE BRAMKARZ HOLANDII DOBRZE BRONI! Będzie rożny dla Francuzów!

3'

Depay dobrze zagrywa, ale równie dobrze gra francuska obrona. Nic z tego ataku nie wyniknie!

2'

ALALEŻ TU BYŁO BLISKO! FRIMPONG SKRZYDŁEM, ALE MAIGNAN BRONI! JEST RZUT ROŻNY DLA HOLANDII!

1'

Zaczynamy!

Hymny! A to znak, że mecz zaraz się zacznie!

Witamy w relacji na żywo z meczu Holandia - Francja. Start meczu o 21:00, bądźcie z nami!