Słowenia - Serbia

Autor: AP PHOTO Słowenia - Serbia

Euro 2024

Słoweńcy stracili bramkę w ostatniej akcji meczu! Sceny w Monachium. Serbia ucieka spod topora [ZAPIS RELACJI NA ZYWO]

2024-06-20 17:01

Serbscy kibice zaczęli już opuszczać stadion w Monachium, kiedy w ich piłkarze przegrywali ze Słowenią 0:1. Wtedy jednak piłkarze z Bałkanów wywalczyli rzut rożny, którego udało się zamienić na gola. Dośrodkowanie Ilicia w szesnastkę wykorzystał Luka Jović, który pokonał Jana Oblaka i ustalił wynik meczu na 1:1. Po szale radości Serbii, sędzia od razu zakończył spotkanie gwiżdżąc po raz ostatni.

Słowenia - Serbia 1:1 (0:0)

Bramki: 69. Karnicnik - 90+6. Jović

Kartki: Janża, Vipotnik - Mladenović, Lukić, Jović, Gacinović

Słowenia: Oblak - Karnicnik, Druksic, Bijol, Janża - Stojanović (76. Verbić), Cerin, Elsnik (90+1. Brekalo), Mlakar (64. Stanković) - Sporar, Sesko (76. Vipotnik)

Serbia: Rajković - Veljković, Milenković, Pavlović - Zivković (82. Birmancević), Ilić, Lukić (64. Milinković-Savić), Mladenović (46. Gacinović) - Tadić (82. Samardzić) - Vlahović (64. Jović), Mitrović

Czy Niemców stać na zdobycie mistrzostwa Europy?
Na żywo

witamy w relacji na żywo z meczu Euro 2024 Słowenia - Serbia. Początek spotkania o godzinie 15:00. Zapraszamy!

Już tylko kilkanaście minut dzieli nas od rozpoczęcia meczu

Tak na murawę wyjdzie Słowenia

Tak z kolei reprezentacja Serbii

Piłkarze wychodzą już na murawę

1'

GRAMY! Przy piłce Słowenia

3'

Fatalna strata Serbów pod własną bramką i okazja dla rywali

4'

CERIN STRZELIŁ SPRZED POLA KARNEGO, ALE PIŁKA PROSTO W ŚRODEK BRAMKI

6'

Pod presją Cerin podaje za linię boczną i przy piłce Serbowie

8'

MLAKAR WPADŁ W POLE KARNE, ALE STRZELIŁ PROSTO W BRAMKARZA SERBII

10'

Potężna wrzutka Zivkovicia w pole karne Słowenii, ale piłka przelobowała wszystkich i zacznie Oblak.

13'

Rajković wyłapał piłkę prosto spod nóg Mlakara. Kolejna dobra akcja Słowenii

15'

Ogromne gwizdy serbskich kibiców, którym nie podoba się, że ich piłkarze nie mają kompletnie pomysłu, jak dobrać się do rywali.

16'

Janża ruszył pod bramkę Serbów i zdecydował się na dośrodkowanie, ale próba zdecydowanie za mocna i zacznie bramkarz.

20'

W 11 bronią Serbowie i nie mogą wygonić rywali spod własnej bramki

22'

Pavlović w ostatniej chwili blokuje dośrodkowanie Słoweńców! Pachnie golem coraz bardziej

23'

Sesko poczarował w szesnastce i wywalczył korner.

25'

Mladenović wyciął Karnicnika przy linii bocznej zatrzymując kontrę Słowenii i ogląda żółtą kartkę

27'

Pierwszy celny strzał Serbów, ale Vlahović uderza prosto w ręce Oblaka!

31'

Bijol wybija na rzut rożny i od razu obudzili się Serbowie!

32'

MITROVIĆ ŁAPIE SIĘ ZA GŁOWĘ, BO MINĄŁ SIĘ Z PIŁKĘ METR OD BRAMKI

36'

Po raz kolejny podłączył się Janża pod akcję i teraz będzie wrzucać w pole karne rywali z autu.

38'

ELSNIK UDERZA W SŁUPEK, A SESKO Z DOBITKI NIE TRAFIA NAWET W BRAMKĘ! TO POWINNO BYĆ 1:0

39'

Błyskawicznie akacja do Serbów. Rzut wolny tuż przy polu karnym rywali

40'

Vlahović w mur. Dobitka też.

41'

Tadić zamiast strzelać lewą nogą, to przełożył na prawą i stracił. Zmarnowana wyborna okazja na strzał Serbów.

42'

OBLAK RATUJE SŁOWENIĘ I BRONI STRZAŁ MITROVICIA, ale i tak był spalony

45+1'

Sędzia przedłuża pierwszą połowę zaledwie o minutę

45+2'

Sędzia zaprasza piłkarzy do szatni! Do przerwy 0:0

PIŁKARZE WRACAJĄ NA MURAWĘ

46+1'

Gramy dalej. Przy piłce Serbowie

46'

Mladenović nie wyszedł już na drugą połowę. W jego miejsce Gacinović

47'

Ależ początek! MITROVIĆ STRZELAŁ NA KRÓTKI SŁUPEK, ALE BRONI OBLAK

50'

BIJOL CHCIAŁ WYBIĆ PIŁKĘ NA ROŻNY I PRAWIE STRZELIŁ SOBIE SAMOBÓJA! ZABRAKŁO CENTYMETRÓW

50'

Centra w pole karne, Mitrović główkuje, ale nad bramką! Nawałnica Serbów

54'

Lukić ukarany żółtą kartką za faul blisko własnego pola karnego.

57'

Janża fenomenalnie przecina wrzutkę w pole karne i Serbowie mają kolejny korner.

59'

SESKO TECHNICZNIE POD POPRZECZKĘ, ALE RAJKOVIĆ PALCAMI BRONI! ŚWIETNA AKCJA

64'

Mlakar kończy udział w meczu. Za niego na murawie pojawia się Stanković. Jović i Milinković-Savić za Vlahovicia i Lukicia

65'

Słoweńcy domagają się rzutu wolnego, ale sędzia pokazuje, że Stojanović nie był faulowany

68'

ZNOWU PADA STOJANOVIĆ, TYM RAZEM W POLU KARNYM I TYM RAZEM RÓWNIEŻ NIE MA FAULU

69'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! KARNICNIK WYPROWADZA SŁOWENIĘ NA PROWADZENIE!

72'

MITROVIĆ STRZELA W POPRZECZKĘ! CO ZA NIEFART SERBI

76'

Wrzutka Tadicia, Milinković-Savić z główki, ale obok bramki!

79'

Impreza na trybunach za bramką Rajkovicia. Kibice Słowenii w siódmym niebie

80'

Gacinović chciał podać do kolegów w pole karne, ale podał prosto do Oblaka. Leciutka piłka. Koszmarne podanie Serba

83'

Samardzić indywidualnie przed bramką, uderzył na długi słupek i nieznacznie minął się z celem!

86'

Stanković wślizgiem blokuje niezwykle mocny strzał rywali!

87'

Serbscy kibice obrzucili Janżę pustymi kubkami po piwnie przy linii bocznej

89'

Dośrodkowanie Serbów w pole karne totalnie nieprzygotowane i Oblak łapie piłkę.

90+1'

Sędzia dolicza 5 minut do drugiej części meczu

90+2'

Słowenia broni już całym zespołem, byle tylko nie stracić bramki

90+4'

Gacinović barkiem zdemolował Janżę i ogląda żółtą kartkę, chociaż mógł równie dobrze obejrzeć czerwoną.

90+5'

Jeszcze rzut rożny dla Serbów!

90+6'

GOOOOOOOOOOOL! Serbia wyrównuje w ostatnich sekundach! Jović bohaterem Serbów

90+7'

KONIEC! Sędzia od razu kończy spotkanie! Serbia wydarła remis

I to wszystko z naszej strony. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na portalu sport.se.pl.

Słowenia - Serbia NA ŻYWO Euro 2024 relacja live online 20.06.2024 WYNIK, SKŁADY

Przed rozpoczęciem pierwszego meczu reprezentacji Słowenii na Euro 2024 raczej niewielu kibiców spodziewało się, że to właśnie Erik Janża z Górnika Zabrze zostanie bohaterem swojej reprezentacji, strzelając wyrównującą bramkę z Duńczykami, która dała Słowenii cenny punkt. Ekipa prowadzona przez selekcjonera Matjaza Keka zaprezentowała się bardzo dobrze i jeśli utrzyma podobny poziom w meczu Słowenia - Serbia, to kolejne punkty powinny być jedynie formalnością. Tu na drodze Słoweńcom mogą stanąć jedynie rozgoryczeni Serbowie, którzy w pierwszym meczu przegrali z Anglikami 0:1 i obecnie zamykają tabelę grupy C z zerowym dorobkiem punktowym. O ile to właśnie Serbia wskazywana jest w roli faworyta przed spotkaniem ze Słowenią, to na Euro 2024 widzieliśmy już naprawdę wiele pomimo tego, że dopiero rozpoczęła się druga seria gier i swoją "wyższość" trzeba udowodnić jeszcze na boisku. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Słowenia - Serbia! Początek o godzinie 15:00.