Robert Lewandowski, Bayern Monachium

Autor: AP Robert Lewandowski

Lewandowski się nie zatrzymuje! Tak strzelił pierwszego gola w Nowym roku! [WIDEO]

2022-01-07 21:17

W poprzednim roku strzelił 69 goli we wszystkich rozgrywkach. To był jego najlepszy wynik. W tym już rozpoczął strzelanie. Tak Robert Lewandowski pokonał bramkarza w Bundeslidze! Do przerwy Bayern przegrywa 1:2 z Borussią Moenchengladbach w spotkaniu 18. kolejki ligi niemieckiej.

Bayern podejmuje u siebie Borussię Moenchengladbach w 18. kolejce Bundesligi. Mistrzowie Niemiec prowadzili po golu... Roberta Lewandowskiego. Kapitan polskiej kadry potrzebował 18. minut, aby zdobyć pierwszego gola w tym roku. Bramkarz Yann Sommer był bezradny po uderzeniu naszego rodaka. Gospodarze przystąpili do zawodów w osłabieniu, bo w zespole kilku graczy ma koronawirusa. Niespodziewanie Borussia odpowiedziała dwoma golami. W 27. minucie trafił Florian Neuhaus, a po kolejnych czterech minutach kolejne trafienie dorzucił Stefan Lainer.

Czy Robert Lewandowski będzie królem strzelców Bundesligi w sezonie 2021/22?