Artur Jędrzejczyk

i

Autor: Cyfra Sport Artur Jędrzejczyk

Wicelider ruszy w pościg za Rakowem?

Artur Jędrzejczyk o szansach Legii Warszawa na tytuł. Jasna deklaracja reprezentanta Polski

2023-02-06 16:52

Artur Jędrzejczyk przedłużył umowę z Legią. Doświadczony obrońca będzie występował w stołecznym klubie do czerwca 2024 roku. W rozmowie z klubowymi mediami reprezentant Polski powiedział, jak ocenia szanse Legii na wywalczenie mistrzostwa Polski.

Nie chce się zatrzymywać

Lista sukcesów Jędrzejczyka w Legii jest bardzo bogata. Sięgnął z warszawskim klubem po sześć mistrzostw, a pięć razy zdobył Puchar Polski. - Napisałem tutaj piękną historię, ale chcę ją dalej kontynuować - powiedział Artur Jędrzejczyk po podpisaniu nowej umowy w rozmowie z oficjalnym serwisem warszawskiego klubu. - Chciałbym zanotować jak najwięcej występów w Legii. Nie gonię nikogo za wszelką cenę, ale mam swoje ambicje. Wiem, co już udało mi się osiągnąć, ale nie chcę się zatrzymywać - podkreślił.

Zapowiada pogoń za Rakowem

Legia zajmuje drugie miejsce w ekstraklasie i do prowadzącego Rakowa traci siedem punktów. Czy zdoła dogonić lidera? - Chcę walczyć o mistrzostwo jeszcze w tym sezonie - zadeklarował "Jędza" w rozmowie z klubowymi mediami. - Będziemy gonić Raków i walczyć do ostatniej kolejki. Widzę, że jest szansa. Uważam, że jesteśmy w stanie tego dokonać. W Legii miałem już okazje grać w takich sezonach. Wiem, jak to wygląda i jestem pewny, że walka się jeszcze nie skończyła. Musimy również zrobić wszystko, aby po długiej przerwie wywalczyć Puchar Polski - dodał doświadczony obrońca.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski 2022/23?
PKO Ekstraklasa Raport 6.02
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze